Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Islık Çalmak

Rüyada Islık Çalmak

Rüyada ıslık çalmak, hayra alamet etmez. Art niyetlere, geçimsizliğe, huysuzluğa, soruna ve sıkıntıya yorulur. Hastalık ve borç olarak ifade edilirken bir diğer yandan da hayırsız kişilerle karşılaşmaya, onlar nedeni ile belaya düşmeye, zarara uğramaya ve sıkıntılı günler geçirmeye işaret eder. Uğursuzluk anlamına gelir, kişinin işini kaybedeceği, ekmeksiz ve parasız kalacağı ve uzun zaman belini doğrultamayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Islık Sesi Duymak

Rüyada ıslık sesi duymak, tatsızlık olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin elinin kolunun bağlanacağı, çaresiz kalacağı, kimseden destek göremeyeceği anlamına gelir. Kişinin mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına ve asılsız sözlerin işitileceğine delalet eder.

Rüyada Düdük Çalmak

Rüyada düdük çalmak, hayırlara tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek gelişmeler olacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı başaracağına işaret eder. Kişinin, hayatında yenilikler ve güzellikler yaşanacak demektir.

Rüyada Zurna Çalmak

Rüyada zurna çalmak zor durumda olanlar için iyi değildir ve kişinin çektiği zorluğunun ve zahmetinin gittikçe artacağına ve daha da mutsuz olacağına yorulur. Heyecan içinde olanlar için de heveslerinin ve hayallerinin gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada Ney Çalmak

Rüyada ney çalmak, acizlik içinde olan kişilerin daha bir süre çaresiz kalacağına, çözüm yolları bulamayacağına ve kurtuluş için beklemek zorunda olacağına tabir edilir. Hayatı olumlu giden kişilerin de daha fazla mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalmak, hayır getirmeyecek işlerin peşinden gitmeye, gençlik heveslerine kapılmaya ve kendilerinden hayır getirmeyecek kimselerin arkasından gitmeye delalet eder. Rüya sahibinin gerçekliğini araştırmadan bazı şeylere inanıp çok heyecanlanacağına sonra da hayal kırıklığına uğrayacağına tabir edilir. Kişi, önce çok mutlu olacak ve hemen sonrasında da çok üzülecek demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Islık Çalmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019