Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada İnsan Kesmek

Rüyada İnsan Kesmek

Rüyada insan kesmek, rüyada kesen kişinin kesilen kişiye yardımda bulunacağına alamet eder. Kesilen kişinin bir hastalığı varsa eğer yakın bir zamanda Allah’ın izni ile şifa bulur. Hasret çekiyorsa eğer sevdiği kişiye kavuşur. Büyük bir üzüntüsü varsa sevince ve mutluluğa dönüşür. İş hayatında çok zor zamanlar geçiriyorsa eğer işleri yakın bir zamanda eskisinden bile daha iyi ve kazançlı olur.

Rüyada İnsan Kestiğini Görmek

Kesen kişinin, kestiği kişiye yardımcı olacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, yaşadığı üzüntülü olayların düzelmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına delalet eder.

Rüyada İnsan Eti Kesmek

Rüyayı gören kişinin, çok iyi kalpli, düzgün ve namuslu birisi olmasına rağmen hakkında birçok dedikodu çıkarılacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına ancak herhangi bir şey yapmasına gerek kalmadan dedikoduyu çıkaran kişilerin ortaya çıkartılacağına ve halk tarafından cezalandırılacaklarına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata yaşanacağına alamet eder.

Rüyada İnsan Başı Kesmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde etmesi sayesinde çok büyük ve sağlam adımlar atacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada İnsan Boğazı Kesmek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde eden, çok hayırlı ve zekice adımlar atan, büyük sorunların çözümü için sürekli çalışan rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve güzel olaylar ile karşılaşacağına ve sevdiği ve değer verdiği insanlardan birine iş hayatında küçük bir haksızlık yapacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada İnsan Kesmek ile ilgili yorumlar

Sinem: Rüyamda annem i kesiyormusum ailem içerde biz cesaret edemeyiz diyor ben gözüm kapatmadan kesiyorsun anne rahmi de çıkarıp ayrı bırakıyorum annem geldi yanıma bitti hepsini dogadim diyordum o zamana kadar vicdan yapmadım ama annem yanıma gelince vicdanım rahatsız oldu sonra annem eti kavuralim gitmeden yersin dedi sanki annem değilde kurbanlık kesmisim gibiydi sonra annem üstünü değiştirdi sanki herşey normalmiş gibiydi

Rüyada İnsan Kesmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019