Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada İguana Görmek

Rüyada İguana Görmek

Rüyada iguana görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çeşitli planlar ortaya koyacağına, bu planları gerçekleştirirken olayların gelişimine uygun olmayan durumlar ile karşılaşılacağına, bu durumlar iş hayatında kontrol edildiğinde yapılan planın bazı aşamalarında çok büyük hatalar yapıldığına ve düzeltilmesi gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda, aile bireyleri arasında çok büyük bir bağ bulunduğuna ve çok hayırlı ve güzel gelişmeler ile bu bağın daha da büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada Yeşil İguana Görmek

Çok büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, bu çalışmalar sayesinde büyük kazançlar ve başarılar kazanılacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, bu işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Semender Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına ve yakın bir zamanda iş hayatında kazanılan para ile ticarete atılacağına rivayet eder.

Rüyada Semender Avlamak

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri ilk kez getirisi çok büyük işler gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Kertenkele Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta insanların arasında laf taşıyan, insanları birbirlerine düşüren ve çok büyük bir kötülük yapmak için fırsat kollayan bir kişi ile rüya sahibi arasında tatsız bir durumun yaşanacağına, bu yüzden rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada İguana Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019