Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hoş Görmek

Rüyada Hoş Görmek

Rüyada hoş görmek, iyi ve güzel haberlere, kişinin kısmetli bir yaşantısı olacağına, karşısına iyi insanların çıkacağına alamettir. Rüya sahibinin hayatındaki her şeyden memnuniyet duyacağını, nimetlerin bolluk içinde kişinin ayağına geleceğini ve rızkını kazanmakta zorluk çekmediği gibi, her zaman çevresince el üstünde tutulup, sevgi ve saygı göreceğine de alamettir. Bekarlar için güzellikleriyle kişiyi büyüleyecek, hal ve hareketleri ile kişi kadar ailesini de memnun bırakacak güzel bir eş sahibi olunacağının müjdesini verir. Evli kimseler için hayırlı bir kız evlada sahip olunacağını, kişinin aile içinde huzuru ve mutluluğu daim kılacak şartlara sahip olacağını, para sıkıntısı olmayacağı gibi, mal, mülk konusunda da şanslı olacağını işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler yaşadıkları süre boyunca tüm hayallerine kavuşur ve çok mutlu, sağlıklı bir hayat sürerler.

Rüyada Hoş Bir Bayan Görmek

Rüyayı gören herkes için müjdeli, güzel haberler almak manasına gelir. Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık olacağına, iş konusunda değişiklikler yapılacağına ve yeni bir yola giren kişilerin sonunda emellerine kavuşacaklarına tabir edilir. Evlilik habercisi olan rüya, kişinin her zaman arkasında olacak, kendisine desteğini esirgemeyecek güzel bir eşe sahip olarak, huzurlu bir aile hayatına kavuşacağının da tabiridir.

Rüyada Hoş Muhabbet Etmek

Genç bir bayanla hoş muhabbet ettiğini görmek, bekar erkekler için yeni bir aşka, evli erkekler için eşleriyle muhabbetlerinin artmasına ve yeni bir evlat sahibi olmalarına, bayanlar için yakın arkadaşlarından birinin evlilik haberiyle sevinç içinde kalmaya alamettir. Bir erkekle hoş sohbet ettiğini görmek, o kişi tanınıyorsa, gerçek hayatta çok büyük bir iyiliğinin görüleceği manasına gelir. Tanınmayan bir erkekle hoş bir sohbet içinde olmak ise, yeni bir iş teklifi almak, babadan kalan bir mirasla hayatı kolaylaşmak manasındadır.

Rüyada Hoş Görmenin Psikolojik Yorumu

Pozitif düşünmenin, şartlar ne olursa olsun kişinin asla moralini bozmadığını ve her zaman umut ettiğini ifade eder. İyimser bir kişiliğin de tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hoş Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019