Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada horoz kesmek, kişiyi çekemeyen ve ayağını kaydırmak isteyen, ona zarar vermek için fırsat kollayan düşmanlara karşı çok büyük bir zafer elde edip, eskisinden daha güçlü bir kimse haline gelineceğine alamettir. Rüyasında horoz kesen kişinin bir dileği gerçek olurken, İslami yorumlara göre de namazını kılan, dini bütün, iyi bir mümin olunduğuna delalettir. Horoz kesen kişinin çok önceden olmasını istediği ve adak adadığı bir dileği gerçek olur. Bu aynı zamanda kişiye bir hatırlatma şeklinde de yorumlanmaktadır ve gerçek olmuş dileği için adağını yerine getirmesi konusunda uyarı verir.

Rüyada Ölmüş Horoz Görmek

Bazı işlerin ya da yolların sonuna gelindiğine işaret eder ve özellikle rüya sahibi hasta ise vefat edeceğine yorumlanır. Horozunun öldüğünü gören kişiler iş yerlerini kapatırlar, eşlerinden ayrılırlar veya çocukları çok vefasız ve sorumsuz kişiler olur. Genel olarak da kişi için bir uğursuzluk olarak adlandırılabilecek olan rüya, her konuda şansın geri tepeceğine ve bir süre boyunca kişinin pek çok sıkıntıyla birden baş etmek zorunda kalacağına, gözyaşı dökülecek, sıkıntıdan hastalık geçirilecek, manevi anlamda da çöküş içine girilecek bir döneme işarettir.

Rüyada Horoz Almak

İş konusunda düşünülen bir girişim için adım atılacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya dalalettir. Evli bayanlar için de hamile olduklarını öğrenmeleri anlamına gelir. Horoz alan kişi toplumda saygı göreceği işler yapar ve itibarı kuvvetlenir. Aynı zamanda çalışılan yerde herkesin sevdiği biri olunduğuna ve sorumlulukların çok doğru şekilde yerine getirildiğine de alamettir.

Rüyada Horoz Kesmenin Psikolojik Tabiri

Çok büyük bir öfkenin kişiyi baskı altında tuttuğunu ve zaman zaman öfke nöbetleri halinde yansıdığını bildirir. Horoz kestiğini görmek, hayatında engel olarak gördüğü ya da kendisine kötülük ettiğine inandığı kişilere karşı hırçın ve yaralayıcı şekilde davranıldığını ve intikam alınmak istendiğini de bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Horoz Kesmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019