Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hırsızlığa Uğramak

Rüyada Hırsızlığa Uğramak

Rüyada hırsızlığa uğramak, kişinin gerçek hayatında da hakkını yiyecek olan kötü bir kimse ile karşılaşmasına delalet eder. Eğer rüyanızda sizi soyan kimseyi tanıyorsanız dünya hayatında ondan gelecek bir zarara uğrarsınız. Rüyasında tanımadığı bir hırsızın gelerek malını mülkünü çaldığını gören kişi, gerçekte de malından ve parasından kayba uğrar. Bu rüya çekeceğiniz bir sıkıntının da habercisidir. Rüyada parasın çalınan iş hayatında beklediği kârı elde edemez. Hırsızın her şeyini aldığını gören büyük bir mağlubiyet yaşar. Bu rüya bazen de günah işlemeye, maneviyatını kaybetmeye, dini anlamada derecenizin düşmesine ve işlenen günahlar sonucunda gazaba uğramaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada görülen hırsız, dünyadaki katı kalpli, merhametsiz ve sevgisiz bir adamın sembolüdür. Rüyasında hırsız ile karşılaşan kimse bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile karşılaşır ve onunla bazı ilişkiler kurmak zorunda kalır. Hırsızı evinizde görmek, kötü bir kişinin kendisini gizleyerek evinize girip çıktığını, yemeğinizden yediğini ve sizden menfaat elde ettiğini göstermektedir. Rüyada hırsıza bir şey vermek, zalim bir kimseyi beslemeye ve yardım etmeye; hırsızdan bir şey almak ise düşmanınızdan faydalanmaya yorumlanır.

Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada hırsızı yakalayan veya polisin yakalamasını sağlayan kimse korktuğundan emin olur. Çünkü bu rüya rahatlamaya, endişelerinizden kurtulmanıza, her anlamda huzur bulmaya yorumlanmaktadır. Rüyada hırsızın yakalanması size karşı fitne düşünen kötü kalpli bir adamdan uzaklaşmanıza ve onu hilelerine maruz kalmaktan kurtulmanıza işaret eder. Rüyada hırsızın ölmesi veya yaralanması da aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsızlığa Uğramanın Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüya gören kişi, ya haksızlığa uğramaktan çekinmekte ya da kendisine bir kötülük yapılmasından endişe duymaktadır. Bazen de böyle bir rüya iç dünyanızda yaşadığınız korkuları ve üzüntüleri yansıtan, her şeyi planlı ve programlı yapmaktan hoşlanan kişilerin gördüğü bir rüyadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hırsızlığa Uğramak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019