Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada hırsızı yakalamak, rüya sahibinin karşılaştığı güçlükler karşısında pes etmediğini ve yılmadığını gösterir. Çetin geçen bir döneme ve bu dönemin sonunda da feraha çıkılacağına da tabir olur. Rüyasında hırsız yakalayan kişi çabaları ve yaptığı fedakarlıkları ile işinde başarılı olur ve azimli bir şekilde hedefine doğru ilerler. Rüya sahibinin zorluklardan sonra başarılı olması ve çevresi tarafından kıskanılan, parmakla gösterilen bir kimse olacağına da işaret eder.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyasında hırsız kovalayan ve yakalayan kişi uzun süredir uğraştığı bir işte muvaffakiyet elde eder. Hırsızı kovalayan ancak yakalayamayan kişi ise uzun zamandır sonuç beklediği bir işten olumsuz bir yanıt alır, çabaları boşa gider. Rüyada hırsız kovalamak, aynı zamanda kişinin mücadeleci kişiliğini ve azimli olduğunu da gösterir.

Rüyada Hırsız Dövmek

Kişinin her açıdan güç kazanacağı bir döneme girip, huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır. Rüyasında hırsız döven kişi sevindirici haberler alır ve sorumlulukları azalır. Kendisini mali açıdan büyük bir külfet getiren kimse ve olaylardan uzaklaşır. Büyük sıkıntıların nihayete ereceğine de müjdeleyen rüya emellere ulaşmanın da habercisidir.

Rüyada Hırsız Görmek

Büyük bir hastalığın habercisidir ve aynı zamanda kişinin başına açılacak büyük bir belanın ve sıkıntının da öncüsüdür. Haberci rüyalardandır ve kişiye dikkatli olması için uyarıda bulunur. Başka bir yoruma göre sıkıntılı bir evlilik yapılacağına da işarettir. Rüya sahibi hırsızı kendi evine girmiş ve evinden bir eşya çalmış olarak görülürse eceli yaklaşır ve vefat eder. Rüya sahibinin bekar bir kızı ya da kız kardeşi var ise, bu durumda da dünür gelineceğini, ancak bu evliliğin hayırlı olmayacağını da delalet eder. Rüyada hırsız görmek, çok yakınında ikiyüzlü, çıkarcı ve kötü niyetli bir kimsenin bulunduğuna ve rüya sahibine zarar vermek için fırsat kolladığına da anlamlandırılır. Hile ile karşılaşılacağına ve işlerin bozulacağına da yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hırsızı Yakalamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019