Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Heykel Görmek

Rüyada Heykel Görmek

Rüyada heykel görmek, rüya sahibinin hayatındaki ve çevresindeki kişilere tabir edilir. Bu kişiler, çok sevimli olmayan, rüya sahibine sempatik gelmedikleri için kendisinin anti pati duyduğu, duygu ve düşüncelerinin çakıştığı yani kafasının uymadığı kişiler olarak tasvir edilirler. Rüyada heykel görmek, öte yandan da rüya sahibinin mutluluğuna mutluluk, huzuruna da huzur katacak olaylar yaşamasına tabir edilir. Rüya sahibinin kaçan keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Heykel Yapmak

Rüyada heykel yapmak, rüya sahibinin geleceği için iyi olacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine inandığı bir karar alarak, bunu hayata geçirmesine delalet eder. Kişi şimdi biraz zahmet ve zorluk çekecek ama ileride emeğinin karşılığını fazlasıyla alarak bu kez de çektiği cefanın karşılığında rahatça sefa sürecek demektir.

Rüyada Heykel Kırmak

Rüyasında heykel kırdığını gören kişi, gereksiz gururundan, kaprisinden ve inadından vazgeçip, kendini aşmayı başaracak ve başarısının önündeki en büyük engelleri de bu sayede kaldırmış olacaktır. Rüya sahibinin hayatı bundan sonrası için bambaşka olacak, kem gözleri patlatacaktır.

Rüyada Heykel Bulmak

Rüyada heykel bulmak, rüya sahibinin yaşam enerjisinin artacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine işaret eder. Rüyada heykel bulmak, rüya sahibinin kendini bulmasına ve özüne kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Büst Görmek

Rüyada büst görmek, çok güzeldir, hane içindeki huzura ve mutluluğa işaret eder. Şen kahkahaların yükseldiği bir evi sembolize eder. Rüya sahibinin sıcak bir yuvası olacağı ve aradığı mutluluğu orada bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Put Görmek

Rüyada put görmek, heykel görmekle benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hoşlanmadığı kişilerin varlığına ve onlardan yana çektiği zahmet dolayısıyla memnuniyetsizlik içinde olduğuna tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibi için baş belası gibidirler.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Heykel Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019