Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Helva Yapmak

Rüyada Helva Yapmak

Rüyada helva yapmak, genellikle hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya mutluluk ve esenlikle geçecek bir dönemdir. Bu rüyayı gören kişinin malı artar ve zenginleşir. Bazen de bu rüya temiz ahlaka, inancın güzelliğine, kulluk anlamında yükselmeye ve derecesinin artmasına işarettir.

Rüyada Helva Yediğinizi Görmek

Rüyada helva yiyen kadın, hamile ise güzel ve hayırlı bir evladı olur; eğer evli ise hamile kalır. Rüyasında meyve ile yapılmış helva yiyen hasis bir adamdan yardım görür veya mirasa konar. Rüyasında bir mekâna oturup helva yediğini görmek yakında iş hayatında sevindirici haberler alacağınıza veya yeni girişimlerinizde başarılı olacağınıza yorulur. Rüyada tabak içerisinde helva yiyen kişi sevilen birisi olduğunuza, komşularınızla arayı düzeltmeye ve güzel dostluklara yorulabilmektedir.

Rüyada Helva Görülmesi

Bu rüya kişinin mutluluğu ve gönlünün feraha ermesidir. Bazen helva mal sahibi olmak, zenginleşmek; bazen dinde yücelmeye, iyi bir insan olup ibadetleri ihlasla yapmaya; bazen bekarlar için evlenmeye, hastaların şifa bulmasına; bazen de günahlara tövbe etmeye ve hidayete ermeye yorulmaktadır.

Rüyada Kudret Helvası Görmek

Rüyasında kudret helvası gören kişi eğer hasta ise iyileşir, borçlu ise borçlarını en kısa zamanda öder. Kudret helvası günahlardan kurtulmaya, hidayete ve selamete ermeye işarettir. Bu rüyayı gören amelleri ile dini açıdan güzel bir derece elde eder ve toplum içinde yükselen ve sevilen bir insan haline gelir.

Rüyada Bademli Helva Görmek

Bu rüya genellikle iş hayatındaki başarılara işarettir. Rüyayı gören kişi en kısa zamanda çok karlı işler yapar ve bunun sonucunda oldukça yüksek bir kazanç elde eder. Badem gibi kuru şeylerden yapılmış helva her zaman iyiye yorulmaktadır. Mal mülk çoğalması, hayırlı evlatlara sahip olma, zenginleşme ve servet edinme, helal kazanç ve haramlardan uzaklaşmaya işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Helva Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019