Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hediye Vermek

Rüyada Hediye Vermek

Rüyada hediye vermek, temiz niyetlerle atılan adımlardan ve girişilen işlerden hayır görmeye işaret eder. Rüya sahibi için sonu mutlulukla bitecek olayların gelişmesine, gönüllerdeki umutların her zaman yeşil kalmasına ve istenilen yönde filizlenmesine delalet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır, rüya sahibine fayda ve yarar getirecek gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Bu rüyanın bir başka tabiri de hayallerin gerçek olacağı şeklindedir.

Rüyada Birine Hediye Vermek

Rüyasında bir kişiye hediye verdiğini gören rüya sahibi, o kimseye karşı dostane yaklaşımlar ve duygular içerisinde olacak demektir. Kişi, hediye verdiği kimse ile ahbaplık kurmak ve sıkı bir bağ oluşturmak için tüm samimiyetiyle ve içtenliğiyle ona karşı adım atacak demektir.

Rüyada Sevgiliye Hediye Vermek

Rüyasında sevgilisine hediye verdiğini gören kişinin rüyası gerçekte de özel hayatına tabir edilir. Kişi aşkından yana hayır bulacak ve yüzü gülecek demektir. Aşkı hem gerçek hem de karşılıklı olacağı gibi aradaki duygusal bağ da her geçen gün daha kuvvetli bir hale gelecek demektir.

Rüyada Birinden Hediye Almak

Rüya sahibinin rüyasından birisinden hediye aldığını görmesi, sağlam dostlukları olduğuna ve bu dostlukların her ne pahasına olursa olsun bozulamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin böylesine sahici dostları oldukça sırtı hiçbir zaman yere gelmeyecektir.

Rüyada Arkadaşına Hediye Vermek

Rüya sahibi, rüyasında kime hediye veriyorsa o kişiyle çok yakın bir arkadaşlık kuracak ya da zaten bir arkadaşlığı söz konusuysa bu arkadaşlığı perçinlemek için kendisine büyük bir jest yapacak demektir.

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Çok güzel bir rüyadır, müjde almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hiç beklemediği anda hem sevinmesine hem de çok mutlu olmasına vesile olacak bir haber alacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hediye Vermek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019