Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hayvanlar Görmek

Rüyada Hayvanlar Görmek

Rüyada hayvanlar görmek, rüya sahibinin hayırlı kalabalıklara gireceğine delalet eder. Çok kazançlı olacak ve profesyonel kişilerle bir araya gelinecek iş yemeklerine ya da toplantılarına delalet ederken aynı zamanda nişan, söz, sünnet ya da nikâh için başka kişilerin oluşturduğu kalabalık mekânlara delalet eder. Her durumda temiz duygular ve iyi niyetlerle bir araya gelinecek ve keyif verecek kalabalık yerlere tabir edilir.

Rüyada Hayvanlar Tarafından Kovalanmak

Rüyasında hayvan sürüsü ya da pek çok hayvan tarafından kovalandığını gören kişi, saygınlık kazanacak ve önemli kişi haline gelecek işler yapacak bu sayede de lider olma sıfatı kazanarak peşinden pek çok kişiyi sürüklemeyi başaracak demektir. Rüya sahibi fikirleri peşinden gidilecek kadar başarılı ve yetenekli kimsedir.

Rüyada Çeşitli Hayvanlar Görmek

Esasen rüyada görülen her hayvanın ırkına hatta cinsiyetine göre bir manası vardır. Rüyada görülen hayvanlar tek tek ve kendi anlamına göre yorumlanmalıdır, rüyada çok çeşitli ve ırksal özellikleri birbirinden farklı hayvanları görmek, farklı görüşlerde, inançlarda ve düşüncelerde olan kimselerin belli bir amaç için toplanmasına delalet eder.

Rüyada Vahşi Hayvanlar Görmek

Rüyada ehlileşmemiş, vahşi hayvanları görmek, rüya sahibinin çevresindeki cahil ve eğitimsiz kişilerin varlığına yorumlanır. Bu kişiler cahillikleri nedeni ile kolaylıkla galeyana gelebilecek kadar tehlikeli kimseler olarak tasvir edilir.

Rüyada Bir Sürü Hayvan Görmek

Rüyada bir sürü hayvan görmek, bir davet almaya ve o davete icabet etmeye ve pek çok insanla bir arada bulunmaya tabir edilir.

Rüyada Hayvan Eti Görmek

Rüyada hayvan eti görmek, çok hayırlı ve güzeldir, rüya sahibinin helal olan ekmeğine tabir edilir. Kişi harama bulaşmadan, günaha girmeden ve hak yolundan ayrılmadan, alın teri ile çalışacak, Allah da kendisine bolca verecektir diye yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hayvanlar Görmek ile ilgili yorumlar

Çınar: Rüyamda kalabalık bir şekilde pikniğe gidiyoruz araçla dağın içinden gelen dere gibi bir suyun içinden geçiyoruz arabadan inecekken iki oğlum benden önce iniyor büyük oğlum düşüyor ona kizarken tam yanina gidecem oğlumu hayvan kapıp kaçırıyor yetişemiyorum bağırıyorum koşuyorum ama yakalayamiyorum benim oğlum yok nerde oğlumu verin bana diye haykiriyordum ağlayarak uyandım

Rüyada Hayvanlar Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019