Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hayvan Kesmek

Rüyada Hayvan Kesmek

Rüyada hayvan kesmek, rüya sahibinin yanlış yollardan gitmesine, kendine verilen öğütlere uymamasına, ailesinden aldığı terbiyeyi ve görgüyü terk ederek, onlara layık olmamasına tabir edilir. Rüya sahibinin büyüklerini üzecek sözler söylemesine ya da işler yapmasına tabir edilir. Rüya sırasında kan çıkması, yapılan işin haram olduğu anlamına gelirken bir yandan da rüyanın bozulduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada hayvan kesmek, kendi bildiğini okumaya delalet eder.

Rüyada Hayvan Kesildiğini Görmek

Bir kimse eğer rüyada bir hayvanın kesildiğini görürse rüyası, sünneti terk edeceğine, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine yorulur.Bu rüya bazen de beddua ve ah almaya tabir edilir.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Kesmek

Rüyada büyük baş hayvan kesmek çok hayırlıdır. Kısmet, şans ve bereket anlamına gelirken, rüya sahibinin hayatının iyiye doğru gideceğini haber verir. Kişi, hem hak yolunda hem de dünya hayatında çok güzel işler yapacak, Allah katında makbul kullardan olmaya uğraşırken bir yandan da insanların sevgisini ve takdirini kazanmayı başaracak demektir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek, rüya sahibinin ekmeğini hayvanlar üzerinden kazandığına delalet eder. Çiftçilik veya hayvancılıkla uğraşan bir kimseye işaret eder. Çok çalışmaktan ellerinde, ayaklarında nasırlar çıkmış, teni yazın güneşten, kışın da soğuktan yanmış ama yine de kursağından haram lokma geçmemiş bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyasında kurban kestiğini gören kişinin hayatı boyunca mutluluktan, sağlıktan ve kazançtan yana hiçbir eksiği ve şikâyeti olmayacak demektir. Rüya sahibi her istediğine kavuşacak, yaşadığı sürece Allah’a her gün şükredeceği kadar güzel ve huzurlu bir hayat sürecektir diye yorumlanır. İşlerin yoluna girmesi, kavgaların, küslüklerin, düşmanlıkların bitmesi ve rahatın yerinde olması anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hayvan Kesmek ile ilgili yorumlar

MEHMET: Rüyada keçi veya küçük baş heycan kestiğini gördüm acaba neye yorumlar

Sevcan: Rüyamda bir küçük bir koyunun bir Leen gibi bir şeyin icinle karnını keserek derisini yuzdugumu gördüm ama o leenjn inince benim oğlumda vardi

Rüyada Hayvan Kesmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019