Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, bazen kişiye kötülük yapmak isteyen bir düşmanının olduğuna, bazen sözüne sadık tamahkar bir adama, bazen insanlara faydası olmayan kötü bir alime veya sahibine kötülük düşünen hilekar bir hizmetçiye yorulur. Bu rüyayı gören bahsi edilen vasıflara sahip kimselerden kötülük görür veya onların dedikodularına maruz kalır. Bu rüya insanların hayatını cehenneme çeviren ve sürekli başkaları hakkında hile düşünen fesat bir adamdır.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada görülen köpek sinsi bir düşmandır. Eğer köpek üzerinize saldırıyorsa size kötülük yapmak isteyen kötü insanlara, sadece havladığını görmeniz diliyle sizi rezil edecek hilekâr bir adama, eğer köpek size zarar veremiyorsa zayıf bir düşmana yorulmaktadır. Bazen de bu rüya insanları arkasından bıçaklayan gammaz bir kadındır.

Rüyada Köpek Ölüsü Görmek

Rüyada görülen köpek ölüsü yakın zamanda size ulaşacak bir hastalık halidir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya sıkıntı çekmeye, herhangi bir havadis için üzülmeye, keder içinde bulunmaya yorulur. Köpek leşi, bazı kimseler için gurbete gitme, yolculuğa çıkma anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Av Köpeği Görmek

Rüyasında av köpeği görmek, rüya sahibinin bilgili bir kimse olduğuna, insanların yararına çalışan bir âlime, güzel şeyler öğretmen ve doğru yola sevk eden bir hocaya yorulabilmektedir. Rüyada evcil köpek gören kimse kendisine hizmet edecek sadık bir hizmetçi veya bir dost bulur.

Rüyada Bir Köpeği Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında köpek öldüren hilekâr bir düşmana galip gelir. Bu rüya, gören kişiye kötülük yapmak isteyen bir kimseye karşı zafere ulaşmaya, onun tüm hilelerini bozmaya ve sıkıntıdan sonra ferahlığa yorulmaktadır. Rüyada köpek öldüren insanları yoldan çıkaran, toplum içinde fesat çıkaran ahlaksız bir adamı alt ederek birçok insanı onun şerrinden emin kılar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Havlayan Köpek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019