Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hastanede Yatmak

Rüyada Hastanede Yatmak

Rüyada hastanede yatmak, farklı şekillerde yorumlanır. Bazı âlimlere göre bu rüya sağlığa, hastalar için şifa bulmaya, rahat ve ferah geçecek bir seneye, mülkte ve malda berekete ve artışa, şan şöhret kazanmaya, yoksulluktan kurtulmaya, korktuğundan emin olmaya işarettir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı sağlığın bozulmasına, iş hayatında bazı aksaklıklar yaşamaya, sıkıntı ile elde edilecek mala ve paraya yorar.

Rüyada Hastanede Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyasında hastanede ameliyat olan kişi kendisinde üzüntü ve keder oluşturan bir durumdan kurtularak ferahlar. Hastanede ameliyat olmak, sıkıntıların bitmesine, acıların dinmesine, istediğine ve muradına ulaşmaya, kötü arkadaşlardan kurtulmaya, hastalığından şifa bulmasın işaret eder. Hastanede ameliyat sonrası kurtulamadığını gören kişi, iş ve özel hayatında sıkıntıya uğrar veya kötü kimselerden zarar görür.

Rüyada Hastane Görmek

Rüyada görülen hastane insanlara yardım eden ve onlara doğru yolu gösteren hayırlı bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen özelliklere sahip güçlü ve nüfuzlu birisinden yardım görür. Hastane görmek aynı zamanda memuriyete, iş hayatında başarıya ulaşmaya, devlete bağlı bir kurumda işe girmeye yorulabilmektedir. Alimlerin bazılarına göre ise bu rüya şehitlik mertebesine ulaşmaya delalet eder. Yine hastaneye giren kişi günahların tövbe ederek affedilir.

Rüyada Hastane Yemeklerinden Yemek

Rüyada hastane yemeklerinden yiyen kimse sağlıklıysa hastalanır, eğer hastanede kalıyorsa iyileşerek sağlığına kavuşur. Rüyada hastanede hastaları toplu şekilde gören kimse toplum içinde iyilik yapan ve güzel bir nam salan biri olarak bilinir.

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada akıl hastanesi görmek, bazı yorumculara göre hapse düşmeye veya hapiste bir mahkûmu ziyaret etmeye yorulur. Bu rüya bazen de kişinin doğru yoldan ayrılmasın eve günah işlemesine işarettir. Akıl hastanesi yaptığı işlerde tutarsız olan, dağınık ve vurdumduymaz bir adamdır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hastanede Yatmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019