Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hasta Olmak

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak, aksi şekilde tabir edilir. Yani hayırlara işaret eder. Rüyasında hasta olduğunu gören kişi, şifa bulur. Beden ya da gönül rahatsızlıklarının her türlüsüne ilaç bulur, bedeninde de gönlünde de iyileşmeyen yaraları iyileşmeye başlar. Rüya sahibi için yeninden can bulmak ve dertlerden uzaklaşmak anlamına gelir.

Rüyada hasta olmak, başarılara, işinde terfi almaya, hayatın zaferlerle ve ardından gelecek olan mutluluklarla dolmasına tabir edilir. Rüyada hasta olmak, hayır bulmaya vesile olacak olaylara ve kişilere delalet eder.

Rüyada Hasta Görmek

Mutluluk anlamına gelir. Kötü giden bir işin, iyileşme göstermesine ve olumlu yönde ilerlemeye başlamasına delalet eder. Rüya sahibi için sevindirici sözler işitmek anlamına gelir.

Rüyada Hastanede Olmak

Rüya sahibi için vicdan muhakemesi yapmaya işaret eder. Hastane rüya sahibinin kalbi ve beyni ile tabir edilir. Pişman olup, hak yolunda adım atmaya ve günahlarının bedelini ödemek için hazır olmaya yorulur.

Rüyada Kanser Olmak

Olumlu bir rüya değildir ve hayırlı olduğu yorumu yapılamaz. Rüya sahibi için zorluk çekmeye ve üzülmeye yorulur. Rüyasında kanser olduğunu gören kişi, gözlerini uzaklara dikip, uzun uzun düşüneceği, dalıp dalıp gideceği bir maraz yaşayacak demektir.

Rüyada Grip Olmak

Hayatın olumsuz yönde değişmesine ve iyi giden şeylerin bozulup tersine dönmesine işaret eder. Rüyasında grip olduğunu gören kişi, işlerinde hayal kırıklığı yaşayacak, çok sevdiği kişiler tarafından hüsrana uğrayacak ve sıkıntı içine düşecek demektir.

Rüyada Ameliyat Olmak

İşlerin hafiflemesine, rüya sahibinin rahat bir oh çekmesine tabir edilir. Rüya sahibi için rahata ermek, mutluluk bulmak, keyif sürmek ve hayırlı olaylar yaşamak anlamına gelir. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sıkıntıları, dertleri ve çektiği çileler biter ve bu sayede de yüzü güler.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hasta Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019