Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Hamile Olduğunu Duymak

Rüyada Hamile Olduğunu Duymak

Rüyada hamile olduğunu duymak, maddi açıdan değerli bir mala sahip olmak anlamına gelir. Rüyayı gören bir erkekse ve kendini hamile olarak görürse, kişinin ani gelişen ve hayatını alt üst eden bir sıkıntıyla karşılaşacağına yorulur. Aynı zamanda bir erkeğin böyle bir rüya görmesi, herkesten sakladığı ve günah içeren bir sırra sahip olduğu anlamını da taşır.  Rüyasında hamile olduğunu gören bayan, karnının büyüklüğü oranında mala veya paraya sahip olur. İzzet sahibi ve saygın bir kadın olur, Allah katında kabul gören işler yapar.

Rüyada Hamilelik Görmek

Genel olarak hayırlı yorumlara neden olur. Kişilerin varsıl bir hayata kavuşacağına, Allah’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına da yorumlanır. Büyük bir aşka yorulan rüya, aynı zamanda kişinin evine bir hırsız gireceğine ve değerli eşyalarının çalınacağına da delalet eder. Olumsuz açıdan ise, hastalığa işaret eder ve hayırlı olmayacak bir eş ile nikah kıymak anlamına da gelir.

Rüyada Hamile Birinin Doğurduğunu Görmek

Rüyada hamile kişinin kız çocuk doğurduğunu görmek, yakında alınacak kötü bir habere işaret ederken, doğan çocuğun erkek olduğunu görmek ise, kişi için hayırlı bir habere yorumlanır. Rüyayı gören bir erkek ise ve eşinin bir erkek bebek doğurduğunu görürse, altından kalkamayacağı kadar büyük bir yükün ve sorumluluğa girer. Eğer rüyayı gören bir kadın ise ve hamile olmayan çocuk doğurduğunu görürse, eşi yüklü bir paraya sahip olur ve zengin bir hayat sürerler. İslami açıdan hamile bir kadının doğurduğu çocuğun anında konuştuğunu görmesi ise, ahiret hayatında iyi bir makama ereceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, çocuk sahibi olamayan bir kadın böyle bir rüya görürse, Allah ona bir çocuk ihsan eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hamile Olduğunu Duymak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019