Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek, daima hayır ve ferahlıkla yorumlanır. Bu rüya hayatınız boyunca rahat olacağınız anlamına gelir. Güzel kadın gören gelip geçici bir ganimet elde eder. Hasta olan bir insan rüyasında güzel bir kadınla bir arada bulunduğunu görse hastalığından kurtulur ve iyileşir. Eğer rüyanızda güzel kadınla konuşur ve hoşça vakit geçirirseniz, bol rızıklı, bereketli bir sene geçirirsiniz.

Rüyada Kadın Görmek

Rüyada görülen kadın bazen kedere işaret eder. Tanımadığınız kadın, beklemediğiniz bir yerden ulaşacak olan nimet ve güzelliktir. Eğer kadın şişmansa o sene bolluk içinde geçer; zayıfsa sene kıtlık içerisinde geçer. Rüyada tanınmayan kadın daha hayırlıdır. Genç kadın, size haset eden bir düşmandır. Yaşlı kadın dünyalıktır. Güçsüzlüğe ve takatsizliğe işaret eder.

Rüyada Kadının Tenasül Uzvunu Görmek

Bu rüyayı gören kimse sıkıntı içerisindeyse bu kederden kurtulur. İhtiyaçlarına ve arzularına kavuşarak rahat bir hayat sürer. Bu rüya bekâr için evlenmeye işarettir. Kadının tenasül uzvunu gören kimse gurbete gider ve orda rahata kavuşur. Bu rüyayı gören emanet bir ganimetten yararlanır.

Rüyada Kadın Öpmek

Rüyada kadın öpmek yaşamınızın her yönden iyi olacağına işarettir. Eğer maddi problemleriniz varsa en kısa zamanda elinize bir para ulaşır. Bazı yorumculara göre de rüyada kadın görmek hayallere kavuşmak ve istediklerine nail olmaktır.

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Bu rüya kız evlatla yorumlanır. Bu rüyayı gören kimsenin hayırlı ve çok güzel bir kızı olur.

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Bu insan için şüphe anlamındadır. Bu şüphe din veya dünya için olabilir.

Rüyada Kızgın Kadın Görmek

Bu rüyayı gören kimse sinirlenecek ve onu sarsacak bir olayla karşılaşır. Kızgın ve suratsız kadın dünyada şaşkınlığa uğramadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Güzel Kadın Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019