Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Güzel Elbise Giymek

Rüyada Güzel Elbise Giymek

Rüyada güzel elbise giymek, kadınlar için hayırlara delalet etmektedir. Rüya sahibi erkekse ve rüyasında kadın elbisesini giydiyse yaşayacağı bir sıkıntı, üzüntü ve başından atmak istediği bir bela olarak yorumlanır. Ancak rüya sahibinin gerçek hayatta rüyadan sonra yaşayacağı sıkıntılar ve belalar geçicidir. Rüyada giyilen elbise aynı zamanda renklerine göre de ayrı ayrı yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil renk elbise giymek iş hayatınızda konumunuzun yükseleceğine ve herkesten avantajlı olacağınıza, siyah elbise giymek işinizde yükseleceğinize ve izzet sahibi olacağınıza, beyaz elbise giymek manevi duygularınızın güçleneceğine ve huzura kavuşacağınıza işaret eder. Şayet rüyanızda birden fazla güzel elbiseye sahipseniz, işinizin ve kazandığınız paranın güzel olacağına alamettir.

Rüyada Eski Elbise Giymek

Rüyada eski elbise giymek yaklaşan üzüntü ve kederin habercisidir. Rüyanızda eski elbiseleri satın alıyorsanız fakirleşeceğinize, eski elbiselerinizi satıyorsanız, zengin olacağınıza delalet eder. Eski ve yırtık elbiseye sahip olduğunu gören kimse, yapacağı bir hata nedeni ile zarara ve ziyana uğrayacağına, işini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Temiz Elbise Giymek

Yaşadığınız geçim darlığının ve sıkıntısının kolayca atlatılacağına, borçlarınızı daha rahat ödeme gücüne kavuşacağınıza alamet eder. Rüyada görülen temiz elbise aynı zamanda bekar kişiler için karşılaşılacak iyi huylu ve inançlı bir kısmet demektir. Rüyanızda kirli olan bir elbiseyi temizlediğinizi gördüyseniz, iş ve aile hayatınızda üzüntü ve sıkıntı veren her şeyden kurutulacağınıza işaret eder.

Rüyada Parlayan Elbise Giymek

Rüyada parlayan elbise giymek, iş hayatınızda atacağınız başarılı adımlara, hak ettiğiniz terfiyi alacağınıza ve kariyeriniz ile ilgili parlak bir geleceğe sahip olacağınıza işaret eder. Aynı zamanda isteklerinize kolay ulaşacağınıza ve şansınızın artacağına da delalet etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada parlak elbise görmek din ve Allah inancınızın artacağına, hayırlı işler yaparak bol sevap kazanacağınız şeklinde yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Güzel Elbise Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019