Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada gümüş yüzük takmak, hayatınızda atılacağınız hemen hemen her işte başarılı olup, çok para kazanmaya tabir edilir. Rüyada görülen gümüş rahat yaşanacak bir hayatı müjdeler. Gümüş yüzük mutluluğun, güzel haberlerin ve hayırlı bir kısmetin de habercisidir. Aynı zamanda rüyada parlak gümüş yüzük takmak, doğru ve müjdeli bir haber alacağınıza, paslı gümüş yüzük takmak, duyulacak yanlış ve üzücü habere işarettir.

Rüyada Gümüş Yüzük Bulmak

Rüyada gümüş yüzük bulmak, erkek için iş hayatında makama, kazanılacak ün ile birlikte yükselecek pozisyona delalet eder. Bekar kadın için gümüş yüzük bulmak, dini bütün bir erkekle tanışıp evlenmeye, evli kadınlar içinse, hayırlı bir evlat sahibi olmaya işarettir. Aynı zamanda hem kadın hem de erkek için evinde mutluluğa, zenginliğe ve berekete de alamet etmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Almak

Alınacak olan helal mala ve ilme nail olmaya işarettir. Rüyada kuyumcudan alınan gümüş yüzük, kişinin hayatı boyunca güvenli bir şekilde yaşayacağına, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına delalettir.

Rüyada Demir Yüzük Takmak

Rüyada demir yüzük takmak rüya sahibinin güç ve kuvvet kazanacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, çevresinde ise kazanılacak olan itibara delalet eder. Aynı zamanda rüyada demir yüzük, gelecek olan temiz ve iyi haberlere de yorulmaktadır. Zorluk ve meşakkatten sonra kazanılacak hayır olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Kaybetmek

Rüyada gümüş yüzük kaybetmek hiç ummadığınız ve sevmediğiniz bir kişiden menfaat elde edeceğinize tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada kaybedilen gümüş yüzük, yaşanacak hayal kırıklığı ve ayrılığın da habercisi olabilmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı yaşadığı güvensizliğin ve tatminsizliğin de işaretidir. Rüyada kaybettiğiniz yüzüğünüzü bulmanız, yakın bir zamanda size kalacak olan büyük bir para ya da büyük bir mirasa da işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019