Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek çok hayırlıdır. Kişinin manevi yönünün çok gelişmiş olduğuna, hak yolundan asla sapmayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, imanı tam, vicdanı da yerinde olduğuna bu nedenle de başını yastığa huzurla koyacağına delalet eder. Rüyada gümüş yüzük görmek bir yanda da maddi değeri olan şeylere işaret eder.

Mal, mülk, servet, makam koltuğunun yanı sıra aksesuar şeklinde de ifade edilir. Kimi rüya tabirlerine göre gümüş yüzük, giyime meraklı, şık görünmeyi seven ve her giysisi için ayrı bir aksesuarı olan kişi olarak tabir edilir. Ama gümüş yüzük genel anlam itibariyle hep güzel ve iyi olan şeylere delalet eder.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Hayırlı olacak belgelerin altına imza atmak ve büyük getiriler sağlayacak olan projeler için el sıkışmak anlamına gelir. Rüya sahibi rakiplerini kıskandıracak ve sollayacak bir işe imzasını atacak demektir.

Rüyada Gümüş Yüzük Bulmak

Mutluluk verici haberler duymak ve sürpriz gelişmeler yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin hiç ummadığı bir anda, kendisinin de beklemediği müjdeli bir olay gerçekleşecektir.

Rüyada Gümüş Yüzük Kırılması

İşlerin bozulması, mutluluğun yok olması, umutların sönmesi ve hayal kırıklığı olarak tabir edilir. Aynı zamanda da ayrılık anlamına gelir.

Rüyada Gümüş Yüzük ve Bilezik Görmek

Rüya sahibine büyük bir jest yapılmasına işaret ederken, uzun zamandır beklediği güzel teklifi alacağına ve mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine delalet eder. Aynı zamanda sağlık sorunlarının ortadan kalması anlamına gelir.

Rüyada Yüzük Takmak

Hayırlı ve temiz adımlar atmak şeklinde yorumlanır. Kişi dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile emin adımlar atarak kazancını arttıracak, aile içinde daha rahat bir geçim ile herkesin rahat ve mutlu yaşamasını sağlayacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019