Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Rüyada gümüş küpe görmek iyi ahlaka ve güzel bir terbiye almış evlada işarettir. Her koşulda doğru şekilde davranmaya, asla hak yememeye ve haksızlıklara karşı gelmeye, evrensel doğrular kadar İslam inancına uygun şekilde hareket etmeye özen gösterildiğine, bekar olanlar için, dini vecibelerine sıkı sıkıya düşkün, ailesine bağlı ve geleneklerini koruyan bir eş sahibi olmaya alamettir. Güzel sözler duymaya, insanlar tarafından kişinin güzelliğine hitaben yapılan methiyelere neden olmaya da tabir edilen rüya son derece hayırlıdır. Genç kızlar için çok sayıda talibin olacağına ve kişinin çok kısmetli olmasından dolayı nazara geleceğini de bildirir.

Rüyada Gümüş Küpe Satmak

Kendisini yetiştirmiş, iyi bir aileden gelen rüya sahibinin başkalarına eğitim verecek kadar uzmanlaşacağına, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine ve gereksiz insanları hayatından çıkaracağına delalettir. Boş işlerle uğraşmak istemeyen kişinin her dakikasını kendisini geliştirmek yönünde kullanacağına, başarı ve gururla bahsedilecek işlerle dolu bir hayata, torunlara anlatacak mükemmel bir hayata yorumlanır. Yaşlı kimseler için torunlarına veya evlatlarına bir olaydan ötürü verilecek önemli nasihatlere de alamettir.

Rüyada Gümüş Küpe Yaptığını Görmek

Gümüşten küpe yaptığını görmek rüya sahibinin kendisini dine adayacağı anlamına gelir. İnzivaya çekilerek yalnızca ibadete zaman ayırmak isteyeceğine ve bu süre zarfında sevdiklerinden uzak kalmayı yeğleyeceğine, yaptığı tüm hatalar ve işlediği günahlar yüzünden günler boyu affedilmek için Allah’a yakaracağını da tabir eder.

Rüyada Gümüş Küpe Görmenin Psikolojik Yorumu

Şefkat duygusunu sevdiği insanlara karşı aşırı düşkünlük şeklinde ortaya koyan rüya sahibinin kendisine yakın olanlara istemeden de olsa bunaltacak davranışlarda bulunacağına ifadedir. Aynı zamanda güzelliğe ve dış görünüşe fazla vakit ayrıldığına, insanlara da görünüşlerine göre değer verildiğine de vurgu yapar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gümüş Küpe Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019