Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gümüş İbrik Görmek

Rüyada Gümüş İbrik Görmek

Rüyada gümüş ibrik görmek, güzel söz duymak ve gururlanmak, yapılan işlerde beğeni toplamak ve geçimini rahatlatmak anlamındadır. Hak edilen mevkide olmanın ve geçim kaynağı olan işi daha da geliştirmenin ifadesi olan rüya, alın teriyle elde edilen zenginliğin, bereketin, malda artışın alametidir. Yoksullar için daha rahat nefes alabilecekleri, evlatlarına ve ailelerine güzel bir gelecek sağlayabilecekleri fırsatlara, maddi ferahlığa yorumlanan rüya, evde şenlikli zamanların geçeceğine tabir edilir. Eşin güzel ahlakına, güzel geçime, kazancın sürekli artmasına ve birikimlerin değerlenerek kişiye gayrimenkul ya da taşınmaz aldıracak kadar yükseleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin kendini bilerek hareket etmesinin ve ağzından her zaman güzel sözler çıkmasının, yapıcı eleştirilerde bulunması ve kimseyi incitmemesinin çevresi tarafından takdir topladığına da alamettir.

Rüyada Gümüş İbrikle Su Dökmek

Hastalık çekmeden yaşamaya ve Allah’tan istenen her şeye kavuşmaya, evladı olmayanlar için mucize gebeliğe, yoksulların geçimlerine yardımcı olmaya ve helal mal elde etmeye yorumlanır. İmkanların artmasına ve düşmanlardan uzak, kötülük yaşamadan, güzel bir hayat geçirmeye de tabir edilir. İnancını yaymak, başka insanların da aydınlanmalarına, günahtan uzaklaşarak, ibadetlerini yerine getirmeye vesile olmak manasına gelen rüya, aile ve akrabalara önderlik yapılacağının, ağızdan çıkan her sözün karşılık bulacağının ifadesidir.

Rüyada Gümüş İbrik Satın Almak

Feyiz alınan bir aile büyüğüne işaret eden rüya, babasından devraldığı işlerin başına geçen rüya sahibinin kendini en iyi şekilde ispat edeceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına alamet eder. Gümüş ibrik alan yaşlı kimseler torun müjdesi alarak sevinç gözyaşı dökerler.

Rüyada Gümüş İbrik Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok hassas, ince ve alıngan bir kişiliğin ifadesidir. Güzelliğe önem veren, hayatındaki her konuya itinayla eğilen, başkalarının acılarına ortak olan rüya sahibinin saflığa, şefkate ve sevgiye çok değer verdiğine de yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gümüş İbrik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019