Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek, çok hayırlı bir rüyadır ve kişinin güzel bir ahlaka sahip olduğunun kanıtıdır. Gümüş bilezik, mesleğinde üst makamlara erişecek, herkesi kendisine hayran bırakacak ve yaptığı işlerle alkış toplayacak biri olma yolunda emin adımlarla ilerlendiğine yorumlanır. Bayanlar için ince ruhlu, hoş görü sahibi kimseler olduklarını, eşlerini ve ailelerini her zaman el üstünde tuttuklarını, sevdikleri insanlara verdikleri değeri her fırsatta gösterip, vefalı insanlar olmalarıyla takdir topladıklarını işaret eder. Gönül güzelliği, şefkat ve vicdan sahibi olan kişinin doğadaki her canlıya ihtimam gösterdiğini, Allah’ın yarattıklarına değer verip koruduğunu, yoksul, düşkün ve muhtaç insanlara kimselere göstermeden yardımlarda bulunduğunu bildiren rüya, hayırlı bir insan olunduğunun ve güzel amellerle bolca sevap kazanıldığının da işaretidir.

Rüyada Gümüş Bilezik Satın Almak

Çok geçerli ve iyi kazandıran bir meslek sahibi olmak anlamına gelir ve hem bayanlar, hem de beyler için iş konusunda güzel bir kariyer fırsatı yakalamak manasındadır. Gümüş bilezik alan kişi bekarsa yakın zamanda söz veya nişan töreni olur. Sevdiğine kavuşmak ve mutlu bir evlilik yapmak demek olan rüya, aynı zamanda kişinin çok hassas, duygusal ve ince ruhlu biri olduğunu da gösterir. Evli kişilerin eşlerine çok özen gösterdiklerini, asla kalplerini kırmadıklarını ve konuşurken insanları incitmemeye gayret gösterdiklerine de bildirir. Bu dünyanın tüm nimetlerinden çokça faydalanmaya da delalettir.

Rüyada Gümüş Bilezik Takmak

Evlilik hazırlığı yapmak, nişanlanmak, sevinçle kutlanacak güzel haberler almak ve hayırlı evlatlara sahip olmak demektir. Kısmetlerin açılması ve nazarın ortadan kalkması, kişinin nasibinde ve rızkındaki artışla beraber para konusunda rahata ereceğini de tabir eder.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmenin Psikolojik Yorumu

Hassas ruhlu kişilerin, aşırı alıngan ve kırılgan olduklarının ifadesidir. Rüya sahibinin mantığından ziyade neredeyse tamamen duygularıyla hareket ettiğini sembolize eder. Öte yandan saf ve kolay inanan kimseleri de tabir eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019