Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gülümseme Görmek

Rüyada Gülümseme Görmek

Rüyada gülümseme görmek, işlerin yolunda olduğuna ve rüya sahibinin hayattan beklediği her şeye kavuştuğuna işarettir. Büyük bir mutluluğa alamet olan rüya gelecek iyi haberlerin, kişinin fiziksel olarak çok sağlıklı oluşunun ve mental olarak da rahat olmasının delaletidir. Güzel gelişmelere, bebek haberlerine veya aile içinden birinin evlenme haberine sevinmeye de tabir edilir. Hayatın getirdiklerini şükranla karşılamak, yaşanan her günden minnet duymak anlamına da gelen rüya, dini açıdan da kişinin takva sahibi olduğuna, hak yolundan ne surette olursa olsun ayrılmadığına da yorumlanır. Rüya sahibinin içi dışı bir olduğuna ve herkes tarafından çok sevilen, saygı duyulan bir kimse olduğuna da alamet eden rüya, genellikle olumsuzluklardan çok uzak, mutlu ve müreffeh bir yaşam içinde, kişinin tüm arzularına kavuşacağının, isteklerini elde etmenin huzuruyla uzun bir ömür geçireceğinin de tabiridir.

Rüyada Birine Gülümseme

Tanıdık birine gülümseme o kimseye gerçek yaşamda yapılacak bir iyiliğin, o kişinin başı sıkıştığında el uzatacak olmanın işaretidir. Tanımadığı birine gülümsediğini gören kişiler haksız sözler işiterek can sıkıntısı yaşarlar. Özellikle eve gelen bir kimsenin, aile içi meseleleri dışarda anlatması üzerine sıkıntı yaşanacağı anlamına da gelir. Rüya sahibinin sırları olduğuna ve bu nedenle ağzını her zaman çok sıkı tuttuğunu, başına gelen sorunları dahi yakınlarına anlatmadığını bildirir.

Rüyada Zoraki Gülümseme Görmek

Kişi kendisini zorla gülümserken görüyorsa, gerçek hayatında istemediği bir işe kalkışmak zorunda kalacağını veya bir işi gönülsüzce yapacağını ve keyfinin kaçacağını bildirir. Hatır gönül işleri nedeni ile yakınlarıyla arası açılacak olan rüya sahibinin, sevmediği kimselere karşı tahammülünün çok düşük olması yüzünden sık sık kavgalar yaşayacağını da alamet eder.

Rüyada Gülümseme Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşama karşı büyük bir enerji besleyen, içindeki çocuğu bastırmayan ve insanların düşüncelerine göre değil, kendi isteklerine ve hislerine göre yaşayan, tarz ve karakter sahibi kişileri ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gülümseme Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019