Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Güç Görmek

Rüyada Güç Görmek

Rüyada güç görmek, kişinin iş yaşamında istediği noktaya gelmesi için hiçbir engelin kalmadığını, sorunların hepsinin çözüme ulaşacağını ve zirveye tırmanışa geçileceğini bildirir. Güç gören kimseler ailelerinin gurur kaynağı haline gelirler ve ağızlarından çıkan sözler başkalarını etki altına alır. Kişinin İtibarı ile saygınlığını koruyacağını, hisse veya tahvillerde yükseliş yaşanması sayesinde maddi rahatlığa kavuşulacağını, yeni bir işe girileceğini de tabir eder. Güç, mal varlığı açısından da kişinin kimseye muhtaç olmadan, hatta çalışmadan dahi hayatını idame ettirecek kudrette olacağını ve çocuklarına da aynı koşullarda bir hayat bırakacağını delalet eder. Rüya sahibinin etrafında her zaman güvenebileceği dostlarının olacağını, yalnız kalmayacağını ve fiziksel açıdan çok sağlıklı bir hayat süreceğini de bildirir.

Rüyada Güç Kazanmak

Manevi dünyasını güçlendiren rüya sahibinin, hayatına daha doğru ve net bir şekilde yön vereceğini, mutsuzluklardan arınarak, kendi isteklerinin ne olduğu konusuna kafa yoracağını ve yeni hedefler belirleyerek, bu düşüncelerini sevdiği kimselere açarak, onlardan da destek göreceğini ifade eder. Bu rüyayı bir uyarı olarak da ele almak lazım gelir ki rüya sahibinin gerçek hayatta sahip olduklarından kaynaklanan kibirli davranışlarının kendisine ve saygınlığına zarar verebilecek duruma gelebileceğini de işaret eder.

Rüyada Güç Kaybetmek

Zayıflamak, yorgun düşmek, fiziksel olarak iyi hissetmemek veya hastalanmak anlamına gelir. Hem maddi açıdan kayıplar yaşanacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine alamettir. Eski gücüne kavuşmak için uğraş veren rüya sahibinin bir müddet daha bu sıkıntıları çekmek zorunda kalacağına ve sabretmesi gerektiğine de tabir edilir.

Rüyada Güç Görmenin Psikolojik Yorumu

Kabul görmek demektir. Özellikle kişinin sosyal statü açısından insanların nazarında saygın biri olmak istemesinin, ismini herkese duyurmayı hayal ettiğinin ve yaptığı her işte en iyi olmak için aşırı hırs içinde çaba gösterdiğinin sembolüdür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Güç Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019