Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak, rüya sahibine yol gösteren, onun hayatını kolaylaştıran, bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunda rüya sahibini eğitmek için uğraşan, ondan bildiği hiçbir şeyi esirgemeyen, yüce gönüllü, mert, cömert, iyi kalpli ve iyi niyetli bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu rüya, yardımcı, asistan, sekreter ya da kişinin hizmetlisi olan kimse üzerinden açıklanır.

Rüyada Gözlük Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinde üstün başarı göstermesini sağlayacak ve ileride de bilge kimse haline gelmesi için ona değer katacak, önemli, şahsiyetli, makam sahibi ve büyük işler yapan bir kişi ile karşılaşacağına ve o insanın hayatında olmasını kısmet olarak sayacağına rivayet edilir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

İyi şekillerde tabir edilmez ve rüya sahibinin yaşama karşı çok zayıf olduğuna, her şeyden çok kolay etkilendiğine, bu durumun kendisi için yaşamı çekilmez kıldığına işaret eder ve rüya sahibinin bu nedenle kendisini dışarıya kapatma gereksinimi duyduğuna delalet eder.

Rüyada Siyah Gözlük Takmak

Rüyada siyah gözlük taktığını gören kişinin bazı korkuları, endişeleri ve kuruntuları olduğuna bunun da kendisini çok mutsuz, huzursuz ve üzgün olmasına yol açtığına alamet eder. Rüya sahibinin sanki her yaptığının ve her söylediğinin yanlış olduğu hissi içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Birinin Gözlük Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde sahte bir dostu olduğuna rivayet edilir. Bu kişinin rüya sahibini gördüğünde iyi hal ve hareketler içine girdiğine, o kimsenin yanından ayrıldığında da onu kötülediğine ve ona karşı samimiyetsiz olduğuna alamet eder.

Rüyada Numaralı Gözlük Takmak

Rüya sahibinin bilinç kazanacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gözlük Takmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019