Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gözlük Kırılması

Rüyada Gözlük Kırılması

Rüyada Gözlük Kırılması,  yaptığınız işlerde size yardımı olması gereken kişilerin sizden uzaklaştığına, kendi başınıza hayatınız ile ilgili kararlarınızı alamadığınıza işarettir. Rüyada kendi gözlüğünüzün kırılması, bazı aksilikler ile karşılaşacağınıza ancak karşılaştığınız aksilikleri yine kendi çabanızla halledebileceğinize ve üstesinden geleceğinize delalettir. Rüyanızda başkasının gözlüğünün kırılmasını görmeniz ise, başkası tarafından bir zarara veya bir ziyana uğrayacağınıza tabir edilir. bazen de bu rüya bir ölüm ya da bir hasta habercisi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek, hayatınız ile ilgili bazı radikal kararlar alacağınıza işaret eder. Gözlük taktığınızı görmeniz, bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine, taktığınız gözlüğü çıkartmanız ise sağlık problemlerinden kurtulacağınıza delalet eder. Normal hayatında gözlük takan kişi için ise rüyada gözlük takmak, göz sağlığı ile ilgili bir problemle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

Rüyada güneş gözlüğü yaz mevsiminde taktığını gören kişi, sıkıntılı dönemleri geride bırakarak rahata erecek ve huzur bulacak demektir. Şayet rüya sahibi kişi rüyasında kış mevsimindeyken güneş gözlüğü takıyorsa, kendisinin baş edemeyeceği kadar büyük sorunlarla karşılaşacağına ve aile büyüklerinin desteğine ihtiyaç duyacağına delalet eder. Rüyada güneş gözlüğünü çıkartmanız ise sıkıntılarla karşılaşmadan ve çok fazla çalışmadan isteklerinize sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyada Gözlük Sapının Kırılması

Rüyada gözlüğünüzün sapının kırıldığını görmek iş hayatınızda bazı kararlar vermeniz gerektiğine ve mantıklı hareket edilmediği takdirde kişinin işini kaybedebileceğine yorumlanır. Kırılan gözlük sapını onarmaya çalışmak,  iş hayatınızda yaptığınız hataları telafi etmek için uğraştığınıza işaret eder.

Rüyada Gözlük Kaybetmek

Rüyada gözlük kaybetmek, sahip olduğunuz eski imkânlarınızı tekrar elde etmek istediğinize ve bu imkânlar için sürekli çalışarak çok çaba sarf etmeniz gerektiğine tabir edilir. Rüyada kaybettiğiniz gözlüğünüzü bulmanız ise, çok çalışmadan eski imkânlarınıza kavuşulabileceğinize ve yakın bir zamanda servet sahibi olabileceğinize alamet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gözlük Kırılması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019