Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Göz Kalemi Görmek

Rüyada Göz Kalemi Görmek

Rüyada göz kalemi görmek, başkaları tarafından kıskanılacak işler yapmaya ve kişinin sahip olduğu vasıflar sayesinde her ortamda öne çıkması anlamına gelir. Göz kalemi görenler sürekli nazara gelirler ve mutlulukları da aldıkları nazar yüzünden zaman zaman bozulur. Bekar kimseler için güzel bir eş sahibi olmak, iş sahibi olanlar için imrenilecek bir getiriye sahip projeler içinde bulunmak anlamına gelir. Evli bayanların göz kalemi görmesi de eşinin ilgisini her zaman hissedecek olmalarının, eşlerinden sık sık hediye alacaklarının bir işaretidir.

Rüyada Göz Kalemi Sürmek

Çok büyük bir mal veya ederi oldukça yüksek bir arazi satın almak anlamına gelir. Göz kalemi sürdüğünü gören kişiler dış görünüş olarak da pek çok kişinin beğendiği kimselerdir ve bekar iseler çok sayıda kısmetleri olur. Göz kalemi süren kişiler İslami olarak da her şeyi kararında yapan, hiçbir konuda aşırıya kaçmayan ve ahiret ile dünya işlerini her zaman dengede tutan kimseler olurlar. Helal yollardan elde edilecek olan malların ve paranın kişiye her zaman hayırlı şekillerde dönüşü olacağına, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine de alamet eder.

Rüyada Sürme Çekmek

İslami olarak hayır işleneceğine, kişinin aile ve çevresindeki kişiler tarafından her zaman hayır duası alacak güzel davranışlarda bulunduğuna ve iyi bir mümin olunduğuna işaret eder. Gözüne sürme çektiğini gören erkekler ise Peygamber efendimizin sünnetine uygun yaşayan, ilim irfan sahibi, vicdanlı ve hak gözeten kimseler olurlar. Sürme çekmek kadın veya erkek için evlilik anlamına gelir. İyi kalpli bir eşe sahip olmanın sonucunda kişinin hayatında her zaman mutluluğun hüküm süreceğini ve aile içinde mutlu bir ortamın olacağını tabir eder.

Rüyada Göz Kalemi Görmenin Psikolojik Yorumu

Estetik görünüşüne çok fazla önem veren ve dış görünüşünü daha iyi hale getirmek için hiçbir girişimden kaçmayan, egosu çok yüksek ama aynı zamanda kompleks sahibi kişileri ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Göz Kalemi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019