Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Göz Göze Gelmek

Rüyada Göz Göze Gelmek

Rüyada göz göze gelmek, daha önce yalan söylenmiş, hakkı alınmış biriyle yüzleşmek, yeniden karşılaşarak eski meseleler üzerinde konuşmak, karanlık duyguları açığa çıkarmak anlamındadır. Bu rüya aynı zamanda kişinin uğradığı bir haksızlıkla da ilgili olabilir ve bu nedenle gerçeklere uğraşmak için sürekli araştırma yapıldığını da tabir eder. Göz göze gelinen kişi hatırlanıyorsa, o kimsenin gerçek hayatta nazar edeceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine yorumlanır. Tanınmayan veya hatırlanmayan biriyle göz göze gelmek bazen tehlikeli durumlarla karşılaşacak olmayı da haber verir. Çalışan kimseler için, iş yerlerinde amirlerinin yahut başka bir çalışanın kişiyi sürekli gözetlediğine ve açığını aradığına, bu kimseyle ilgili ilerleyen zamanlarda sorunlar yaşanacağına da dikkat çeker.

Rüyada Eşiyle Göz Göze Gelmek

Rüyayı gören kimse evliyse, gerçek hayatta da eşiyle romantik zamanlar yaşar ve evliliklerinde aşk tazelemek için güzel bir yolculuğa çıkarlar. Kişi bekarsa, yakın zamanda aniden biriyle tanışacağına, bu kişiyle kısa sürede uyumlu bir beraberliğe başlayacağına alamet eder. Yaşlı kimseler için hayra yorulmaz ve eşlerinin ciddi bir rahatsızlık geçirerek rüya sahibini derinden üzeceğine delalettir.

Rüyada Düşmanıyla Göz Göze Gelmek

Hayra yorulmayan, pek çok sıkıntının habercisi olan rüya, ikiyüzlü insanlar tarafından haksızlığa uğramak, verilen mücadeleyi kaybetmek, düşmanların meydan okumasıyla karşılaşmak anlamına gelir. Kişiyi köşeye sıkıştırmak isteyen kişilerin fırsat yakalayacaklarına ve ilerleyen günlerin oldukça sıkıntılı geçeceğine yorumlanır. Sırların açığa çıkması ile kişinin tüm psikolojisinin bozulacağını, sakladığı sır nedeniyle de en yakın insanlarla arasına soğukluk gireceğine işaret eder.

Rüyada Göz Göze Gelmenin Psikolojik Yorumu

Sır dolu bir dünyaya işaret eder. Kişinin hayatı ile ilgili çok fazla bilinmeyen olduğunu bildiren rüya, bazı durumlarda evlatlık verilen kişilerin gerçeğe ulaşmak için verdikleri mücadeleye de tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Göz Göze Gelmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019