Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gıdıklanmak

Rüyada Gıdıklanmak

Rüyada gıdıklanmak, rüyayı gören kişinin hayata karşı pozitif düşünen ve bu şekilde yaklaşan, zorluklardan korkmayan, cesaretini ve umutlarını yitirmeyen ve ne olursa olsun gülmekten vazgeçmeyen kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin ölümden başka herşeyin bir çaresi olduğu felsefesiyle yaşadığına bunun da bedenini ve ruhunu genç tuttuğuna yorulur ve rüya sahibinin can kayıpları dışında hiçbir sorunun hayatını mahvetmesine izin vermediğine alamet eder.

Rüyada Gıdıklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kendini kurtuluşa götürecek, mal mülk sahibi yapacak yani geçim derdinden kurtulmasına vesile olacak güzel ve iyi günler göreceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ayağının Gıdıklanması

Rüyayı gören kişinin kendisine uğur, bolluk, bereket ve hayır getirecek doğru adımlar atacağına, bu sayede garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına yorulur.

Rüyada Birini Gıdıklamak

Rüyayı gören kişinin zor durumda olan bir kişinin imdadına yetişeceğine deyim yerindeyse ona el uzatacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, kendisini de gururlandıracak bir iş yapmış olacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Gıdıklamak

Rüyayı gören kişinin hayır işi yapacağına, dua alacağına, itibar edineceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendini dünya işlerine kaptırmadan yaşayacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine alamet eder.

Rüyada Gülmek

Rüyada gülmek gerçek anlamı gibidir ve rüyayı gören kişinin mutlu olmasına, sevinmesine ve yüzünün gülmesine vesile olacak işler yapacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gıdıklanmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019