Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek, sıkıntı yaşamadan elde edilecek ganimete, yeminini yerine getirmeye, bu rüyayı gören kişinin büyük mevkilere geleceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, mutlu olmaya, sağlığa ve güvende bulunmaya işaret eder. Bazı yorumculara göre ise bu rüya çalışma hayatında oluşacak üzüntüye, sıkıntı yaşamaya delalettir. Rüyada müdür gören kişi yüksek bir makama gelir. Beklediği ve umduğu işi gerçekleşir, arzularına kavuşur. Feraha erer ve işi konusunda güçlü ve dirayetli birinin yardımını alır.

Rüyada Müdür Olduğunu Görmek

Eğer bu rüyayı bir amir görse rüya onun iyi olduğuna ve dünyaya bakış açısına işarettir. Rüyada müdür, yönetici olduğunu gören kişi işinde yükselir, başka bir makama getirilir, devlet işinde bekledikleri gerçek olur, işi ile ilgili olumlu bir haber alır. Yönetici bu rüyayı görse emrindekilere ihsanda ve iyilikte bulunmasıdır. Bu rüyayı bekâr bir kimse görse evlenir. Evli olan bu rüyayı görse işi artar ve genişler.

Rüyada Müdürlükten Azledildiğini Görmek

Bu rüyayı görmek tersi ile yorumlanır. Yani müdürlükten atıldığını gören kimse, mevki ve makama kavuşur, işinde yükselir.

Rüyada Vali, Kaymakam Gibi Yöneticileri Görmek

Rüyada vali, kaymakam gibi yüksek derecede kişileri görmek kendi işinde başarıya ulaşmadır. Bu rüyayı gören çalışma hayatında mutlu ve daima başarılı olur.

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada genel müdür gören kişi işinde yükselir, onların yaptığı bir işle görevlendirilir. Ya da bu makamda çalışan kişilere hizmet eden birisi olur. Yine bu rüya sıkıntıların ve zorlukların bitmesiyle de yorumlanır. Çalışma hayatınızdan gelecek büyük bir paradır.

Rüyada Müdürü Kızgın ve Sıkıntılı Görmek

Bu rüyayı gören kimsenin herkes tarafından sevildiğine, takdir edildiğine işarettir. Rüyada müdürü mutlu gören kişi kısa süreli bir sıkıntı yaşar veya üzüntüye düşer.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Genel Müdür Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019