Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Genç Adam Görmek

Rüyada Genç Adam Görmek

Rüyada genç adam görmek, yeni filizlenecek bir aşka yorumlanır ve kişi bekarsa çok kısa sürede alacağı evlilik kararıyla herkesi şaşırtacağına alamet eder. Rüya sahibinin sözünün eri, mert biri olduğuna, pek çok kişinin kendisiyle iş yapmak isteyeceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına yorumlanır. Kişiye verilecek yeni bir vazifeye ve bu görevi hakkıyla yerine getirmeye, mücadelelerin, zorlukların peşinden gelen büyük zaferlere, sevinçle karşılanacak misafirlere tabir edilir. Genç adam görmek kişi için hayırlı işlerde bulunmak, evlatlarının evliliğini ve torunlarını görecek kadar sağlıklı, uzun bir ömre sahip olmak manasındadır. Sağlıklı genç bir erkek gören hamile kadınların da erkek evlatları olur. Yaşlı kimseler için hayatlarının yavaş yavaş sonuna yaklaştıklarına, kalan ömürlerini sevdiklerinin yanında geçireceklerine tabir edilir.

Rüyada Genç Adam Öpmek

İyi bir dosttan fikir almak ve çetrefil hale gelen bir işi el yordamıyla çözmek anlamındadır. Yararlı işlere heves etmek, geleceğine yatırımda bulunmak adına kurslara, seminerlere katılmak ve sertifika almak demek olduğu gibi, eğitimi alınan meslekte çok başarılı bir kariyer yaparak, ailesini onurlandırmak demektir. Sevilen biriyle ortaklığa karar vererek, küçük bir işyeri açmaya da yorulur.

Rüyada Yabancı Genç Erkek Görmek

Yabancı uyruklu genç bir erkek görmek, beklenmedik bir yolculuk sonrasında kişinin iş hayatının büyük değişikliklere uğrayacağını, çalışma koşulları kadar, kazandığı parada da önemli iyileşmeler olacağını bildirir. Bekar bayanlar için tanımadığı birinin görücü gelmesine, akrabaların devreye girmesiyle tanıştırılacak zengin bir erkeğe de tabir edilir. Hayırlı kısmetlerin, uğursuzluklardan kurtulmanın ve açılan talihin habercisidir.

Rüyada Genç Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yaşama karşı çok hevesli olduğunu bildirir ve kişinin hayallerini gerçekleştirmek için çabaladığını gösterir. Zamanı dolu dolu geçirmek, her dakikayı değerlendirmek ve ilgi duyulan her şeye zaman ayırmaya çalışmak anlamına da gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Genç Adam Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019