Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Gazeteci Görmek

Rüyada Gazeteci Görmek

Rüyada gazeteci görmek, rüyayı gören kişinin çevresiyle mümkün olduğunca alakadar olduğuna, özellikle ülke gündemini iyi takip ettiğine, güncel olaylara ve genel kültür konularına da meraklı olduğuna alamet ederken bir diğer yandan da kişinin etrafından dönen dedikodulara, asparagas haberlere ve aslı astarı olmayan sözlere işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Gazeteci Olmak

Rüyayı gören kişinin bildiklerinden şaşmayan, doğrularından ödün vermeyen, ailesinden öğrendiklerinden de sapmayan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, tabiri caizse en doğru yolun bildiği yol olduğunu savunan ve bu doğrultuda yaşayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Ünlü Gazeteci Olmak

Rüyayı gören kişi mesleğindeki başarıları sayesinde herkes tarafından takdir edilen ve böyle bilinen kişi demektir. Rüya sahibinin çevresinde kendisinden feyz almak ve tıpkı onun gibi usta olmak isteyen insanların olduğuna delalet eder.

Rüyada Gazetecileri Görmek

Rüyada gazetecileri görmek de tıpkı gazeteci görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin sosyal ve aktif bir kişi olduğuna, mümkün olduğunca çevresindeki problemlerle ilgilendiğine, gerçeklere gözlerini kapamadığına ve olup bitenin farkında olarak yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Muhabir Görmek

Rüyayı gören kişinin işiteceği kâh çirkin kâh güzel, kâh sahici kâh sahici olmayan sözlere işaret eder. Rüya sahibinin bazen sinirlenmesine, üzülmesine ve mutsuz olmasına neden olacak bazen de tam tersi şekilde sevinmesine, şifa bulmasına, rahatlamasına, ağız tadına ve keyfe kavuşmasına vesile olacak olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Muhabir Olmak

Rüyayı gören kişinin yaşadığı olumlu ya da olumsuz olaylardan çıkardığı sonuçları çevresindekilerle paylaştığına, onlara tavsiyelerde bulunmaktan ve kendilerini telkin etmekten haz duyduğuna rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin kendi doğruları dışında başka fikirlere pek de sıcak bakmadığına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gazeteci Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019