Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Futbolcu Olmak

Rüyada Futbolcu Olmak

Rüyada futbolcu olmak, pratik zekayla ve iş bilmenin avantajı ile iş hayatında çok yüksek mertebelere gelmek manasında olduğu gibi, kişinin aynı zamanda çıkarlarına uygun koşulları çok iyi görerek hareket etmesi nedeniyle kısa zamanda maddi durumunu düzelteceğine alamettir. Ayrıcalık sahibi olmak ve kişinin geleceğinde de önemli olacak kimselerle tanışmak, mesleki açıdan zirveye ulaşmak için gereken her türlü şansa ve fırsata kavuşmak demektir. Kişinin dünya işleri ile çok fazla meşgul olduğuna kendisine iyi bir gelecek kurmak için her türlü fedakarlığı yaptığına ve yakın zamanda artık çok çabalamasa da her şeyin ayaklarının altına serileceğine tabir edilir. Heveslenilen her şeyin gerçek olmasına, mutlu günlerin yakın olduğuna, sevilen, aşık olunan biriyle evlenileceğine de tabir edilir.

Rüyada Ünlü Bir Futbolcu Olmak

Yapılan işle ilgili çok büyük şöhret elde edecek olmak demek olan rüya kişinin bahtının döndüğünü, şans rüzgarının artık kişiden yana olacağını da bildirir. Bekar bayanlar için eşlerinin çok ünlü ve zengin olacağına, evlilikten sonra hiç darlık görmeyeceklerine ve bugüne kadar hayatlarında olmadıkları kadar mutlu günler geçireceklerine yorumlanır. Evli bayanlar için eşlerinden görecekleri ilginin her geçen gün artacağına, pahalı hediyeler alacaklarına, bir dediklerinin iki olmayacağına ve rahat bir ömür süreceklerine delalettir.

Rüyada Çocuk Yaşta Futbolcu Olmak

Yeni bir fikir geliştirip tüm hayatını değiştirmek demektir ve genellikle başarıya ulaşmakta henüz çok erken olsa da kişinin geleceğinin oldukça parlak olacağının müjdecisidir. Anlaşmazlıkların kısa sürede çözüleceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine haber verir.

Rüyada Futbolcu Olmanın Psikolojik Yorumu

Lüks bir hayat istemenin, koşullarından memnun olmamanın ve sürekli sınıf atlamak, daha zengin ve imrenilecek biri olmak istemenin ifadesidir. Aynı zamanda şöhretli, tanınan biri olmak gibi hayalleri olan kimselerin gördükleri rüyalar arasındadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Futbolcu Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019