Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada Fotoğraf Çekmek

Rüyada fotoğraf çekmek, tabir yerindeyse tarihin tekerrür edeceğine delalet eder. Yani rüya sahibi için bir olayın ikinci kere yaşanması anlamına gelir. Eğer çekilen fotoğraf net ve canlıysa güzel ve hayırlı bir olayın tekrar yaşanması ve bu sayede rüya sahibinin çok mutlu olması, aynı zamanda de geçmişteki o güzel günlere geri gidip, buruk bir heyecan duyması şeklinde tabir edilir. Fakat fotoğraf soluk, belli belirsiz ve renksizse bu kez de rüya sahibinin içine düştüğü ve kendisi için kâbus gibi gördüğü o olayı tekrar yaşamasına ve hem geçmişteki olaya geri gidip hem de yeniden olan olayın etkisinde kalıp, yoğun bir bunalım sürecine gireceğine delalet eder.

Rüyada Fotoğraf Çektiğini Görmek

Rüyada bir yerin ya da başka bir kimsenin fotoğrafını çektiğini görmek hayırlara vesile olacak ve rüya sahibini çok mutlu edecek sözler işitmeye tabir edilirken, rüya sahibinin kendi fotoğrafını çekmesi ömrünün tamam olmasına işaret eder.

Rüyada Fotoğraf Çektirmek

İyi şekilde tabir edilmez, rüya sahibinin başında dolaşan musibete ve yakın zamanda o musibetin gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibi çok korkacağı ve üzüleceği bir olayla burun buruna gelecektir diye ifade edilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüya sahibi için üzücü şeyler yaşamasına işaret eder. Rüyasında fotoğraf makinesi gören kişi, çok güvendiği kişiler tarafından yarı yolda bırakılacak demektir. Bu sayede, kişi kendisi için kimlerin gerçek dost olduğunu kimlerin olmadığını anlayacak ve hayatında aslında gereksiz yer kapladığını anladığı kişilerden kurtulacaktır.

Rüyada Aile Resmi Görmek

Geçmişe ait her ne varsa onlara delalet eder. Rüya sahibinin hem hüzünlendiren hem de mutlu eden duygulara olarak yorumlanır. Aynı zamanda da geçmişe olan bağlılığı simgeler.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Fotoğraf Çekmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019