Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Fatiha Okumak

Rüyada Fatiha Okumak

Rüyada Fatiha okuduğunu gören kişinin hayatta ayağı asla tökezlemez ya da taşa takılmaz diye tabir edilir. Yani rüya sahibi çok üzüleceği, gözyaşlarına boğulacağı ya da kederden öleceği kadar kötü şeyler yaşamaz bilakis hayatından hep hayırlı ve güzel olaylar olur. Her zorluğun altından Allah’ın izniyle kalkar, başının en sıkıştığı, en belaya düştüğü anda bile yaradan kendisine yardım elini uzatır.

Rüyasında Fatiha okuduğunu gören kişi, Allah katında makbul ve sevgili kullardandır diye tabir edilir. Rüya sahibi için, hayatta kolaylık, rızıkta bolluk, gönülde huzur, malda ve kazançta bereket anlamına gelir.

Rüyada Mezarlıkta Fatiha Okumak

Sadaka, zekât ya da bağış vermek gibi hak yolunda güzel işler yapmaya delalet eder. Rüya sahibi bir mezarda ölmüşlerinden birinin mezarı başında Fatiha suresini okuduğunu görürse, onun ruhu için bir sadaka vermelidir derler. Hayırlara vesile olacak işler yapmak olarak da değerlendirilir.

Rüyada İhlas Suresini Okumak

Rüya sahibi için Allah’ın şefaatine ve hidayetine erişmek ve onun katında hayırlı kullardan olmak anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin hayattan her istediğini alma mutluluğuna nail olacağına ve kendisine hak tarafından her istediğinin bahşedileceğine yorulur.

Rüyada Yasin Okumak

Her türlü kazadan, beladan, kötülükten ve kötülerin fırsatçı duygularından uzak olmaya, yaradana yakın durmaya işaret eder. Rüya sahibi dini bütün ve güzel, Allah yolunda hayırlar yapan, ahlaklı ve gerçek bir mümin olarak tasvir edilir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

Her dileğine kavuşmaya ve her muradına ermeye işaret eder. Rüya sahibi için sağlık, bereket ve huzur ile geçecek, uzun bir yaşam ile tabir edilir. Geçim sıkıntısına düşmez ve aile içinde hayırlı şeyler yaşayarak saadeti her zaman yerinde olur diye ifade edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Fatiha Okumak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019