Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada fasulye toplamak, rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmalardan, çalıştığı işlerden ve giriştiği ortaklıklardan istediğini alamamasından ötürü büyük üzüntü duymasına  ve bu yüzden insanlardan ve hayattan bir süre uzak kalmasına işarettir. Rüya sahibinin, sosyal hayatta tanıştığı birisiyle bir gönül ilişkisine başlamasına ve ardından hayatlarını birleştirme kararı almalarına delalet eder.

Rüyada Fasulye Ekmek

Rüyada fasulye ekmek, eğitim hayatında yaşanan güzel bir olaydan sonra eğitim amacıyla hayatta yeni bir yol çizileceğine örneğin; bir müzik aleti kursuna ya da sinema ve tiyatro gibi sanat dallarında eğitim veren bir başka okula yazılmaya tabir edilir.

Rüyada Fasulye Ayıklamak

Rüyada fasulye ayıklamak, uzun zamandır çalışılan işten yaşanan bir tatsızlıktan dolayı ayrılmak zorunda kalındığına ancak yeni ve eskisinden daha iyi şartlarla başka bir işe girmeye işaret eder.

Rüyada Fasulye Pişirmek

Rüyada fasulye pişirmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında bazı sorunlar yaşadığı halde çalıştığı iş yerinden ayrılmamasına ve bazı kişilerle tartışmalı da olsa aynı ofiste çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Fasulye Almak

Rüyada fasulye almak, rüya sahibinin, akrabalarından birisinin, daha iyi ve daha güzel bir hayat kurmak için başka bir şehre ya da ülkeye taşınmasına yorulur.

Rüyada Fasulye Satmak

Rüyada fasulye satmak, rüyayı gören kişinin, bulunduğu şehre, uzakta yaşayan akrabalarından birisinin taşınmasına delalet eder.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Rüyada fasulye tarlası görmek, iş hayatında yeni bir adım atmaya yani yeni bir işe başlamaya ve yapılacak çalışmalar ile büyük miktarda para ve mal biriktirmeye işaret eder.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Rüyada fasulye turşusu görmek, hayırlı bir kısmet bulup evlenmeye ve bulunulan şehirden taşınmaya ve aile hayatında her şeyin mutlu, huzurlu ve sevinç dolu olacağına işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Fasulye Toplamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019