Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ezan Okunması

Rüyada Ezan Okunması

Rüyada ezan okunması farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre bu rüya, hac etmeye, büyük bir makama gelmeye, egemenlik kazanmaya, söz söylemeye, bazen münafıklığa, sefere çıkmaya yorumlanmaktadır. Rüyada yatakta ezan okunduğunu gören kimse ile eşi arasında hoş bir muhabbet gerçekleşir ve birbiri ile iyi anlaşırlar. Rüyada evinizin içinde ezan okunması, maddi açıdan birtakım zorluklar yaşamaya veya aile huzuru ve mutluluğuna; sokaklarda ezan okunması o toplumun ferah ve huzur içinde bulunmasına delalet eder. Bir çocuğun ezan okuması, ailesinden ayrılmasına, hamamda ezan okunduğunu görmek dünya ve ahiret hayatında birtakım zorluklarla karşılaşacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Ezan Sesi İşitmek

Rüyada ezan sesi işitmek, eğer tanıdık bir kimseden tanıdık bir ses ise, yakında Hacca gideceğinizin veya Umre yapacağınızın bir göstergesidir. Tanınmayan bir kimseden ezan sesi işitmek ise, hoşlanmayacağınız birtakım olaylarla karşılaşacağınıza veya bazı sıkıntılar çekeceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada güzel bir ezan sesi, hayırlı amellere, kişinin kalp güzelliğine ve dünya, ahiret mutluluğuna yorumlanmaktadır. Kötü ezan sesi ise ibadetlerdeki noksanlıklara, yaptığınız amellerin boşa gidebileceğine işarettir.

Rüyada Ezan Okumak

Rüyasında evinde ezan okuyan kişi aile geçimini güzel yollardan sağlar ve aile huzur ve mutluluğuna sahip olur. Hapishanede ezan okuyan, gerçekten mahpusta bulunuyorsa yakında buradan kurtulur. Hamamda ezan okumak günah işlemeye veya dünya işlerine fazla rağbet etmeye; bir dağın başında ezan okumak fasık kimselerle karşılaşmaya; başkasının ezan okuması sizin dinlemeniz ise dini konularda tembellik yaptığınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Ezan Okunmasının Psikolojik Tabiri

Bu rüya kişinin içindeki huzur arayışının ve bazı arzuların, olmasını ümit ettiği birtakım şeylerin göstergesidir. Rüyada ezan okuyan kişi, iç dünyasında yaptığı bazı yanlış davranışlara pişmanlık duymakta ve iç dünyasında bunu telafi edecek birtakım yollar aramaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ezan Okunması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019