Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek

Rüyada evlilik cüzdanı görmek, evlilik nikah gibi organizasyonlara, aile hayatına ve kurulacak yuvalara işarettir. Bekar bir gen kendi evlilik cüzdanını görse yakın zamanda evlenir ve yuva kurar. Evli kişiler içsinse bu rüya sağlam bir aile birliğine, birbirini seven eşlere ve huzurlu bir ömre delalettir. Rüyada evlilik cüzdanının yandığını gören kişi istediği kimse ile evlenemez veya beklentileri karşılanmaz. Evlilik cüzdanını kaybetmek kısa süreli aile huzursuzluklarına veya akrabalarınızla aranızın açılmasına işarettir. Evlilik cüzdanının başkasına ait olduğunu görmek ise yakında çevrenizde bekar olan bir kişinin evleneceğine veya nişanlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Evlendirme Memuru Görmek

Rüyasında evlilik memuru gören kişi, yeni bir ev alır veya önemli bir işe girişir. Bu rüya hayırlı bir haber alma veya herhangi bir müjdeye de yorumlanmaktadır. Evlendirme memuru, insanların yuvasını yapan veya onlara yardım eden iyi niyetli bir kişidir. Böyle bir rüya görmek hem evliler hem de bekarlar için hayırlıdır. Bu rüya bazen de yalnız kişiler için bir sevgili bulmaya veya yakında bir aşk macerasının içinde yer almaya işarettir.

Rüyada Evlilik Cüzdanını Yırtmak

Rüyasında evlilik cüzdanını yırtan kişi eğer evli ise eşi ile arasında birtakım sorunlar çıkar veya bu rüya evliliğinizde sizi rahatsız eden birtakım olayların gerçekleşmesine işarettir. Rüyada evlilik cüzdanını yırtıp atmak, evlenmekten vazgeçmeye veya sevgilinizden ayrılmanıza da yorumlanmaktadır. Rüyada evlilik cüzdanının kaybolması da yine ailevi sorunlara işarettir.

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında evlilik cüzdanı gören kişi ya evlenme isteği bulunan ya da daha farklı bir aile hayatı özlemi çeken bir kimsedir. Evlilik cüzdanı genellikle insanın iç dünyasında kendi evliliğini ve yaşam biçimini sorgulama anlayışını, aile hayatındaki duygularını da yansıtmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek ile ilgili yorumlar

Ayse: Rüyada evlilik cüzdanı gördüm

Rüyada Evlilik Cüzdanı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019