Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Evli Olmak

Rüyada Evli Olmak

Rüyada evli olmak, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, eğer bekâr bir kişi ise iş hayatında ve aile hayatında şimdiye kadar görmediği büyük başarılara imza atacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına ve her gelişmenin bir önceki gelişmeden daha güzel olacağına rivayet eder. Eğer rüyayı gören kişi, evli birisi ise yakın bir zaman içerisinde çok sağlıklı ve beraberinde çok büyük kısmetler getirecek bir bebek sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Evli Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi evli birisi ise kısa bir zaman içerisinde çok büyük ve sevinçli bir haber alacağına ve bir bebek sahibi olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi bekâr birisi ise, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, çok uzun yıllar boyunca rahat etmesini ve güzel bir hayat sürdürmesini sağlayacak bir mevkiye geleceğine tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinle Evli Olmak

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve mutlu günler yaşanacağına ve sorun yaşanan tüm olayların ve durumların yakında çözüleceğine tabir edilir.

Rüyada Başkasıyla Evli Olmak

Rüyayı gören kişi evli, bir kadınsa eğer yakın bir zaman içerisinde hanesine bir bebek gireceğine, bu bebeğin aileye çok büyük bir bolluk ve bereket getireceğine ve iş hayatında yeni ve çok güzel gelişmelerin yaşanmasına vesile olacağına yorulur. Rüya sahibi bir erkek ise, sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına ve büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Rüyada Akrabasıyla Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı sorunları birisinden alacağı borç sayesinde ortadan kaldıracağına rivayet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Evli Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019