Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek, kişinin başına gelecek umulmadık bir menfaate, karşısına çıkacak fırsatlara işarettir. Rüyada görülen evlilikler genellikle hayra yorumlanır. Evli birisinin evlenmesi kısmettir; ama bu kısmet elbette karşı cinsele alakalı değil, iş yaşamı ve maddi konularla ilgilidir. Borcu olan bir kimse bu rüyayı görse en yakın zamanda borçlarını öder. Maddi sıkıntı çekenler içinse bu rüya zenginliğe ve ferahlamaya yorumlanır. Rüyada evli bir kadının tanımadığı bir adamla evlenmesi aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya işarettir. Tanıdık bir kimse ile evlilik ise genellikle o kişiden görülecek olan yardımlardır.

Rüyada Evli Bir Erkeğin Evlenmesi

Rüyada gerçek hayatta evli olan bir erkeğin hiç bilmediği bir kadınla evlendiğini görmesi genellikle makam ve mevki elde etmeye veya yeni bir işe girmeye yorumlanır. Evlenilen kadın ahlaklı ve temiz bir kadınsa bulunan iş de o miktarda güzel ve kazançlı olur. İffetsiz bir kadınla evlilikte ise hayır yoktur. Çünkü bu rüya bazı hatalar yapabileceğinizin veya başınıza gelecek tatsız hadiselerin göstergesidir. Rüyada evli bir erkeğin tanıdığı bir kadınla evlendiğini görmesi, çok kısa bir süre içinde yapacağı bir yardıma veya maddi gelişmelere delalet eder.

Rüyada Evli Bir Kişinin Nişanlanması

Bu rüya gören kişi için verilecek bir sözdür. Rüyayı gören kişi önemli bir konu hakkında konuşur veya başkalarına hiç beklenmedik açıklamalar yapar. Bazen de böyle bir rüya dedikodu yapmaya veya sohbete işarettir.

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada evlenen kişi rüya sahibi ise evliliğinde yolunda gitmeyen bir şey vardır ve kişi iç dünyasında bastırmaya çalıştığı bazı isteklere sahiptir. Bazen de bu rüya kişinin eskiye ve yaşanılan mutlu anlara duyduğu özlemi dile getirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019