Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüyada evlendiğini görmek, toplum içerisinde hayırlı olaylara vesile olarak yorumlanmakla birlikte rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük zarara uğrayarak çok para kaybedeceğine ve bu sorun yüzünden sıkıntılı günler geçireceğine delalet edilir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, kişisel olarak kendisini çok geliştireceğine ve çok büyük işlere gireceğine işaret edilir.

Rüyada Evlendiğini Görmek ve Ağlamak

Rüyada evlendiğini görmek ve ağlamak, rüya sahibinin, girişilen bir işte çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü yaşayacağına ancak daha sonra çok hayırlı olayların gelişip tüm problemleri sonlandıracağına ve rüyayı gören kişinin feraha çıkacağına alamet edilir.

Rüyada Evlendiğini Gören Kadın

Rüyada evlendiğini gören kadın ya da bir kadının evlendiğini görmesi, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, hamile bir kadınsa eğer, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına tabir eder. Eğer rüya sahibi, bekar bir kadın ise, iş hayatında ya da eğitim hayatında çok büyük bir başarı yakalayacağına ve çok hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet edilir.

Rüyada Evlendiğini ve Mutsuz Olduğunu Görmek

Rüyada evlendiğini ve mutsuz olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı günler görüp çok büyük zararlara uğrayacağına ancak sabır göstererek ve azim ile çalışarak çok büyük işlere tekrar gireceğine ve uğradığı zararı çok kısa bir sürede telafi edeceğine yorumlanır.

Rüyada Evlendiğini Söylemek

Rüyada evlendiğini söylemek, dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Rüya içinde söylenen her sözün anlaşılması ve daha sonra incelenmesi gerekir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında yakın bir zamanda bir sorun ile karşılaşacağına ve bu şey ile karşılaşmadan önce dikkat etmesi ve önlemini alması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Evliyken Tekrar Evlendiğini Görmek

İş hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına ya da bir iş olanağının geleceğine, bu sebeple büyük bir kazanca sahip olunacağına, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, rakiplerin üzülmesine ve deyim yerindeyse kaçırdıkları fırsatlar yüzünden başlarını taşlara vuracaklarına alamettir. Rüyada tekrar evlendiğini görmek ve üzülmek, hem aile hem iş konusunda çok üzücü ve hayal kırıklığı yaratacak bazı haberler alınacağına, bu haberlerle birlikte iş hayatında uzaklaşılacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve daha uzun bir süre hasreti çekilen kişiye kavuşulamayacağına yorulur.

Rüyada Kocasının Başka Kadınla Evlendiğini Görmek

Aksaklıkların birbiri ardına geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine ve aile bireylerinin bazı konularda ters düşeceğine işarettir. Rüyada karısının başka erkekle evlendiğini görmek, kişinin, kendisini çok zorlayan bir konudan bir türlü kurtulamayacağı, darboğaza düşeceği, açılacağı bir kişiden olumsuz yanıt alacağı ve yaşadığı sıkıntılardan ötürü ruhsal olarak kötü bir hale düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Evliyken Başkasıyla Evlenmek

Beklenmedik bazı olaylar yaşanacağına, elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine,kötü olayların yaşanacağına, huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına ve bu sözlerin de kavgaya, gürültü ve patırtıya neden olacağına yorulur. Rüyada evliyken başkasıyla evlenip aldatıldığını görmek, art niyeti bir kişinin kendi kazdığı kuyuya düşmesi anlamına gelir. Rüyada evliyken başkasıyla evlendiğini ve çok mutlu olduğunu görmek, rüya sahibinin kendi duygu ve düşüncelerini ön planda tuttuğuna önceliği hep kendine verdiğine alamet eder.

Rüyada Annenin Kızının Evlendiğini Görmesi

Müjde demektir. Rüyayı gören kişinin bir hayalinin gerçekleşmesi sayesinde muradına ereceğine yorulur. Rüyada annenin kızının istemediği biriyle evlendiğini görmesi, sözü dinlenen ve yolundan gidilen kimse olmak istemek demektir. Rüyada annenin kızının istediği biriyle evlendiğini görmesi, bir işin engelsiz, sıkıntısız, maliyetsiz ve kısa süre içinde gerçekleşeceğine yorulur. Rüyada annenin kızının yaşlı bir adamla evlendiğini görmesi, sinirlerin gerilmesine, ortamda da buz gibi bir hava esmesine neden olacak bir durumun yaşanması demektir.

Rüyada Başka Birisinin Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin yanı başındaki bir kimseye nasip olduğunu görmesine, bunun da heyecanının, umudunu ve cesaretini arttırmasına, böylece ona “neden benim de olmasın” ya da “ben de başarabilirim” dedirtmesine işaret eder. Rüyada başka birisinin kendi sevdiğiyle evlendiğini görmek, çok ihtimam gösterilen bir insanı kaybetmekten korkmaya, rüyada başka birisinin kendi kızı ya da oğluyla evlendiğini görmek de hoş sürprizlerle karşılaşmaktır.

Rüyada Yaşlı Adamla Evlendiğini Görmek

Kendi seçimlerini yaparak gerek okul gerekse iş hayatında deyim yerindeyse kendi kaderini belirlemek ve yolunu çizmek anlamına gelir. Rüyada yaşlı adamla evlendiğini çok mutlu ve çok zengin olduğunu görmek, seçimlerinden memnun kalmaya ve kendi adına en doğrusunu yapmış olmaya, rüyada yaşlı adamla evlendiğini fakat çok mutsuz olduğunu görmek, kendine yazık edecek ya da haksızlık sayılacak adımlar atmaya, bu nedenle kaybetmeye, üzülmeye ve yıpranmaya alamet eder.

Rüyada Evlendiğini Gelinlik Giydiğini Görmek

En güzel duyguları yaşamaya, mutlu olmaya, para kazanmaya, ev, araba satın almaya ve yeni bir statü edinmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamına yeni bir boyut getirecek, tamamen ve de olumlu yönde değiştirecek olaylar zinciridir. Bu güzel gelişmeler kişiyi de adeta bambaşka biri haline getirecek, bu da yüzündeki gülücükten, moralinin yüksek olmasından ve keyifli hallerinden açık ve net olarak görülecektir. Rüyada evlendiğini fakat gelinlik giyemediğini görmek, bir maldan ya da duygudan mahrum kalmak, ona ulaşamamak ve elde etmenin mutluluğunu yaşayamamaktır. Rüyada evlendiğini ve yırtık gelinlik giydiğini görmek, işle ilgili bir sunuma yada toplantıya hazırlanmak fakat istenilen verimi ve konsantrasyonunu gösterememek dolayısıyla başarısız olmak, rüyada evlendiğini ve dekolte gelinlik giydiğini görmek, herkese inat dikkatleri üzerine çekecek atılımlar yapmak anlamına gelir.

Rüyada Evlendiğini Söylemek

Rüyada evlendiğini haykırarak söylemek, kişisel bir başarıyı ilan etmeye işaret eder. Örneğin; üniversite kazanmak, ehliyet almak, okul birinciliği elde etmek, diploma almak ya da müdür, yönetici, patron gibi makam atlamak demektir. Rüyada evlendiğini gizlice söylemek, toplumun tepkisinden çekine çekine bir işe girişmeye ve bunu ilk olarak aileye duyurmakla başlamaya işaret eder. Rüyada evlendiğini bir aracıyla söylediğini görmek, bir olayı çevredekilere alıştıra alıştıra açıklamaya yorulur. Rüyada evlendiğini söyleyememek, hep çekimser kalmaya, hislerini ve düşündüklerini açık seçik dile getirememeye ve bunun da getirdiklerine razı olmak zorunda kalmaya alamet eder.

Rüyada Evlendiğini Ve Çocuğunun Olduğunu Görmek

Rüyada evlendiğini ve erkek çocuğunun olduğunu görmek, rüya sahibinin ailesine onların emeklerini boşa çıkarmadığını kanıtlayacak bir girişimde bulunmasına ve deyim yerindeyse kendi yüzünü de yere düşürmemesine delalet eder. Rüyada evlendiğini ve kız çocuk doğurduğunu görmek, sürekli artacak kazanca ulaşmanın yolunu bulmaya ve bolluğa kavuşmaya yorulur. Rüyada evlendiğini ve zengin olduğunu görmek, bir vesile sayesinde iyi duruma gelmeye, sağlık, huzur ve keyif olmaya işaret eder.

Rüyada Evlendiğini Bilmek

Kişiye bir kurum ya da kuruluş tarafından beyan edilecek maddi ya da manevi bir başarı kazanması anlamına gelir. Rüya sahibinin beklentisini çok yüksek tutmadığı bir işten yana kendisine verilecek müjde karşısında çok sevineceğine işaret eder. Bir umut diye denenecek bir iş başvurusunun ya da bir şans oyunun kişiye getireceği sürpriz bir gelişme anlamına gelir.

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Çevrede yaşanacak bir değişimin rüyayı gören kişi de dahil pek çok kişiyi pozitif yönde saracağına ve onları o yeni oluşumun bir parçası haline getireceğine yorulur. Sonuçları herkesi güldürecek ve tatmin edecek fakat kalıcı değil gelip geçici olacak bir mutluluğu tatmak ve başkalarına da vesile olmak demektir. Rüyada arkadaşının kardeşinle evlendiğini görmek, iş kurmak ya da gönül birlikteliği yapmak suretiyle kazanılacak başarılara ve mutluluğa delalet eder. Rüyada arkadaşının babanla evlendiğini görmek, büyük düşüncesizlik, densizlik hatta ahlaksız olarak nitelendirilecek bir olayla karşı karşıya kalmaya, lanetler ve beddualar okumaya ayrıca küfürler savurmaya işaret eder.

Rüyada Evlendiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Bireyin bu yönde hali hazırda bir planının olduğunu ya da şu an için yakın zamanda evlenmeyi düşündüğü biri yoksa bile evliliğe karşı çok sıcak yaklaştığını ifade eder. Platonik bir aşkı ya da kişinin mevcut ilişkisini varsa ona dair gelecekle ilgili ciddi şeyler düşündüğünü, onunla yuva kurup, çoluk çocuk sahibi olmayı arzuladığını gösterir. Bir yandan da bireyin yaşamında kalıcı, büyük ve önemli bazı atılımlar yapmaya hazırlandığına, artık değişikliğe olan ihtiyacının son noktaya geldiğine ve bu konuda yapabileceklerinin arkasından sonuna kadar gideceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Evlendiğini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019