Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Evin Yıkılması

Rüyada Evin Yıkılması

Rüyada evin yıkılması, en kötü rüyalar arasında sayılmaktadır. Rüyada evin yıkıldığını görmek, o hane içinde yaşanacak olan musibetlere, belalara, kazalara ve büyük acılara işaret eder. Rüya sahibi çok kötü, yıkıcı ve yasla geçecek günler geçirecek ve aile bireylerinde eksilmeler ve büyük kayıplar görülecektir. Rüyada evin yıkılması, rüya sahibinin hayatının adeta bir kabusa döneceği ve büyük acılar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Evinin Yıkıldığını Görmek

O hane halkı arasında yaşanacak olan sıkıntılı ve acı günlere delalet eder. O ailenin üzerinde kara bulutların dolaştığı, hastalık üstüne hastalık, üzüntü üstüne üzüntü, aksilik üstüne aksilik ve ölüm üzerine ölüm yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ev Çökmesi

Daha çok rüyayı gören kişinin aile büyüğü ile tabir edilir ama eğer rüya sahibi zaten evin büyüğüyse o halde rüya direkt olarak kendisini ile ilgilidir. Bu rüyada hayırlı olabilecek bir şey bulunmaz. Rüya sahibinin üzüntüden çöküp, yataklara düşeceğine ve daha sonrada pençesinden kurtulamayacağı illet bir hastalığa yakalanacağına tabir edilir. Büyük uğursuzluktur.

Rüyada Duvar Yıkılması

Bu rüya da benzer şekilde yorumlanır. Şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Aile içinde baş gösterecek olan büyük krizlere, fikir ayrılıklarına, kötü ve üzücü haberlere, yıkıma, geçim sıkıntısına ve hastalıklara tabir edilir.

Rüyada Ev Yıkmak

Gerek sağlıktan gerekse kazançtan yana zahmet çekmeye, çileli hastalıklara ve üzüntülere yakalanmaya işaret eder. Mutsuzluk ve üzüntüyü haber veren bir rüyadır.

Rüyada Ev Taşımak

Rüya sahibinin kariyerinde başka alanlara yoğunlaşıp, başka branşlarda uzmanlaşmaya karar vereceğine delalet eder. Ani, köklü ve olumlu kararlar ve güzel gelişmeler şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evi Terk Etmek

Mutlu haberler almaya, bu sayede kaybolan keyfin ve neşenin yerine gelmesine yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Evin Yıkılması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019