Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Euzü Besmele Çekmek

Rüyada Euzü Besmele Çekmek

Rüyada Euzü Besmele çekmek, tüm kötülüklerden, zararlardan, görünen ve görünmeyen tüm varlıkların şerrinden emin olma ve onların şerlerini def etme anlamlarına gelmektedir. Bu rüya oldukça güzel bir rüya olarak addedilir. Yaşadığınız tüm sıkıntıların son bulacağını, düşmanlarınızın ve onların kötülüklerinden emin bulunacağınızı, korktuğunuz şeylerden kurtulacağınızı göstermektedir. Karanlıkta Euzü Besmele çeken kişi, aydınlığa ulaşır; maddi manevi her konuda rahata erer. Rüyada korktuğu bir şeyden dolayı Euzü Besmele çeken kimse, rüyasındaki korkusuna benzer bir korku yaşar ve sonunda bunların hepsinden kurtularak ferahalar.

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek malda artış, hayırlı bir eş, istek ve arzulara ulaşma, her anlamda mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olma, korktuğunuzdan emin bulunma, güzel ve bereketli bir ömür sürme, dünya sıkıntılarından kurtulma, manevi anlamada derecenin artmasına işaret etmektedir. Rüyada besmeleyi yazan kimse çok hayırlı ve güzel bir ilim öğrenir. Bu rüya kişinin kendisine fayda etmeyen her türlü şeyden uzaklaşmasına ve onlardan azat olmasına delalet eder.

Rüyada Euzü Besmeleyi Noksan Okumak

Rüyada Euzü Besmeleyi tamamlayamayan veya noksan okuyan kimsenin hayatında da bazı eksiklikler oluşur. Bu rüya ibadetlerinizi tam olarak yapmadığınızı, manevi olarak kendinizi geliştirmeniz gerektiğini, bazı amellerinizin hoş karşılanmadığını ve dünyaya çokça meylettiğiniz için ahiretinizi kaybedebileceğinizi göstermektedir. Rüyada Euzü Besmele çekmek isteyen; fakat bir türlü buna vakıf olamayan kimse, amellerini ve yaptıklarını gözden geçirmelidir. Zira bu rüya işlediğiniz bazı günahlarınızın sizin doğru yolu bulmanızı engellediğini göstermektedir.

Rüyada Euzü Besmele Çekmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya kalbinizdeki güzelliği ve amellerinizdeki saflığı gösterir. Özellikle imani açıdan derecesi yüksek olanların ve maneviyatını geliştirmeye çalışanların, gerçek hayatında bol bol zikredenlerin gördükleri bir rüyadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Euzü Besmele Çekmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019