Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Et Yemek

Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek tek şekilde tabir edilmez. Çiğ et yemek hayırlı haberler almaya, pişmiş et yemek bolluğa ve zenginliğe kavuşmaya, kuş eti yemek ahirette nurlar içinde olmaya, tavuk eti yemek eşinden hayır görmeye yorulur.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek pek çok şekilde tabir edilir. Özellikle çiğ et görmek büyük sağlık sorunları, sıkıntılar, maddi zorluklar, yokluğa ve darlığa düşmek, üzüntülü haberler almak şeklinde tabir edilir. Rüyada kokmuş ve bozulmuş et görmek bu sıkıntıların ve zorlukların çok daha fazla olacağına delalet eder. Rüyada taze ve temiz et görülmesi de iyi değildir, o da rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan maddi ve manevi kayıplara, insanların ölümlerine yorulurken aynı zamanda da rüya sahibinin çevresinde dolanıp duran dost görünümlü düşmanlara ve rüya sahibinin arkasında sürekli dedikodu yapıp onu kötüleyen kimselere işaret eder.

Rüyasında insan eti gören kişi, rüyasında gördüğü kişinin arkasından olur olmaz konuşacak demektir. Rüyada kişinin kendi uzuvlarından bir parça et koparıp yemesi, kendi kazancını harcaması anlamına gelir. Rüyada domuz eti yediğini gören kişi ekmeğine fesat karıştırıyor demektir.

Rüyada Et Almak

Rüyada et aldığını görmek iyi değildir. Rüyada et nereden alınırsa alınsın kişinin sağlık sorunları yaşayıp, yatağa düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Et Pişirmek

Rüyada et pişirmek iyidir, rüya sahibinin kazancının, malının ve neşesinin artacağına, huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Et Kesmek

Rüyada et kesmek ve eti dağıttığını görmek, rüya sahibinin malından bazı kimselere vereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Koyun Eti Görmek

Rüyada koyun eti görmek kötü haberler almak ya da kötü şeyler yaşamak anlamına gelir. Hele ki yağlı koyun eti görmek ölümü ifade etmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Et Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019