Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak, gelecek iyi bir habere ve teklife, maddi açıdan rahata ermeye ve aile ilişkilerinin yeniden güçleneceğine yorumlanır Rüyasında eski sevgilisiyle telefonda konuştuğunu gören kimsenin hayatında sevineceği sürpriz gelişmeler olur. Bekar biri için hayırlı bir kısmet olarak da yorumlanmakta olan rüya, evli kimseler için uzakta olan bir sevdiğinden güzel haberler almaya da delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Görüşmek

Sürüncemede kalan bir mevzuyu çözmek için destek alınacağına ve geçmişten gelen bir borcun kapanacağına işarettir. Rüya sahibinin geçmişle ilgili bir haber alacağına ve üzüleceğine de yorumlanır. Rüyada eski sevgili ile görüşmek bazı yorumlara göre kişinin önemli sırlar sakladığına ya da gizli işler yaptığına da delalet eder. Evli erkekler için hoş karşılanmayan bazı alışkanlıklara sahip olunduğuna ya da eşini aldattığına da tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

Kişinin mevcut yaşantısından memnun olmadığına ve sürekli olarak geçmişe özlem duyduğuna, aile hayatının da sorunlu ve huzursuz olduğuna işaret eder. Rüyada eski sevgilisiyle gezdiğini gören kimse aşk hayatında karmaşa yaşar ve mutlu olamaz. Güvensizlik ve endişe içinde olur, kendisini önemseyen ve değer veren kişilere karşı kırıcı ve olumsuz tavırlar içine girer. Farklı bir yoruma göre ise, bekar kişiler için geçmişte kalan bir gönül macerasının yeniden gündeme geleceğine ve alevleneceğine işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak Psikolojik Yorumu

Genellikle kişinin ayrıldığı kişiye duyduğu özlemi dile getiren bir rüyadır.  Bu rüya aynı zamanda, ayrılık yaşanan ve hala sevilen kişiyle yeniden bir araya gelme isteğinin de ifadesidir. Yeni bir şansa sahip olma ve geçmişte yapılan hataları konuşarak çözme isteğinin de simgeleşmiş halidir. Bilinçaltındaki duygu ve düşüncelerin rüyada bu şekilde ortaya çıkması kişinin duygusal açıdan zayıf hissetmesine veya sevilme isteğine de tabir edilebilir. Bu şekilde rüya gören kimseler duygusal ve ilişkilerinde bağımlı şekilde yaşayan kimselerdir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak ile ilgili yorumlar

buse: Rüyamda eski sevgilimle mesajlaşıyoduk bi kaç gün önce ayrıldı benden ve ben hala seviyorum. Rüyamda bana arıyım mı diyodu ya da ben diyodum tam hatirlayamiyorum. sonra biraz geçtikten sonra aradı ben biraz isim var az sonra arasam olur mu dedim olur bekliyorum dedi. daha sonra biraz daha mesajlastik rüya bitti. Ne anlama geliyor ben onunla barışmak istiyorum

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019