Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüyayı gören kişinin, duygusal olarak bir boşluk yaşadığına, bu durumun uzun zamandan beri yalnız olmasından kaynaklandığına, sıkıntılarını çözmek ve rahata ermek için kendisine uygun birine ihtiyacı olduğuna ve ancak o zaman kafa olarak çok rahat edip huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Dudaktan Öpüşmek

Ruhsal bir boşluk içerisinde olan rüya sahibinin, ister istemez kötü olaylar ile karşılaşmasına, çok sıkıntılı ve zorlu bir dönemi atlatıp geri döndüğü iş hayatında çok büyük bir başarı kazanacağına ve  yüklü miktarda bir kazanç sağlayacağına tabir eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin eski sevgilisini aklından çıkaramadığına, hala onu düşündüğüne, içindeki boşluğu onunla doldurduğuna ve ne yaparsa yapsın bir türlü onu unutamadığına rivayet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öptüğünü Görmek

Ayrılık acısını hala içinde hisseden ve uzun zamandan beri eski sevgilisini düşünen rüya sahibinin, artık bu durumu kabullenmesi ve eski sevgilisini unutup yeni bir başlangıç yapıp yeni bir ilişkiye başlamasına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak

Eski sevgilisinin rüyayı gören kişiye verdiği bazı duyguların yerini kimsenin dolduramadığına ya da dolduramayacağına, bu yüzden rüya sahibinin çok büyük bir hasret çektiğine ve çok sıkıntılı bir dönem yaşadığına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Rüya sahibinin eski sevgilisi ile aralarında çözülmesi gereken bazı sorunlar olduğuna, bu sorunlar çözülmeden rüyayı gören kişinin, kalben rahat etmeyeceğine ve bu yüzden küçük bir görüşme yapılıp sorunların halledilmesinin daha doğru olduğuna alamet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek

Rüya sahibinin, eski sevgilisinin sıkıntı içinde olduğu bir zamanda yardımına koşacağına ve gerek maddi gerekse manevi çok büyük destek vereceğine tabir eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019