Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, risk alınarak girişilecek olan işte başarısız olmaya yorulmaktadır. Bu konu ile ilgili olarak yapacak olduğunuz çalışmalar ve harcamalar da aynı şekilde zararla sonuçlanacaktır. Bu rüyanın anlamları arasında kandırılmak da mevcuttur. Kıymet verdiğiniz ve sıkça zaman geçirdiğiniz bir kişinin sizi kandırması, üzerinizde olumsuz bir etki kalmasına sebep olacaktır. Bu kişiye karşı büyük bir güven duygusunun oluşmuş olması da üzüntünüzü daha da arttıracaktır. Rüyadaki diğer anlamlar arasında, karar değişikliği de öne çıkmaktadır. Vermiş olduğunuz bir karar olmasına rağmen, yeni bir karar vererek değişikliğe gitmeniz akla gelmelidir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşmak

Hayal kırıklığı şeklinde düşünülmeli ve anlamlandırılmalıdır. Bir konu ile ilgili olarak yaşayacak olduğunuz bu hayal kırıklığı, bakış açınızın derinden değişmesi anlamına gelecektir. Kötü bir olay olarak görülse de alacağınız dersin önemi oldukça büyüktür. Sonu için hayırlı denebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak

Nispeten önemsiz ve kısa aralıklarla alacak olduğunuz iyi haberleri işaret eden bir rüyadır. Bu rüyanın sonrasında alacak olduğunuz bu haberler sizi sevindirecek ancak bir saman alevi şeklinde kısa zamanda önemsizleşecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Birkaç haftalık bir süreçte herhangi bir konu hakkında çözüm yolu aramak anlamına gelecektir. Karşılaşmış olduğunuz ve sorumluluğunuzun olduğu bir problemin çözümü için yaşayacak olduğunuz stresi gösterir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Geçmişte uzun süre dahil olduğunuz bir çevre ya da toplulukla yeniden bir araya gelmeye delalettir. Bu kararın sizin için ne kadar hayırlı olduğunu ise zaman gösterecektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yüz Yüze Konuşmak

Çevrenizde bulunan bir çiftin ayrılık haberini alacaksınız. Bu kişilerin evli olma zorunluluğu yoktur. Bu kişilerin size oldukça yakın olması ve bağlarını koparması, rüyanın işaret ettiği sonlar arasında bulunmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019