Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, sevdiği kimse tarafından aldatıldığını öğrenmek veya üçüncü bir kimsenin varlığından şüphelenmek, bu şüphe doğrultusunda hareket edip sevilen kişiyi gözlemek anlamına gelir. Kişinin beklemediği yalanlarla boğuşacağı ve özellikle evliliğinde ya da ilişkisinde pek çok pürüz çıkması yüzünden moralsiz olacağını bildirir. Kendisini çaresiz ve yalnız kalmış hissedecek olan kişinin arkadaşlarıyla da bu durumu paylaşarak akıl alacağına, destek için ailesiyle de konuşacağına alamettir. Uzun süredir eşinden ayrı kalan kimselerin de özlem duyguları nedeni ile aşırı hassas ve sinirleri bozuk şekilde dolaşmalarından dolayı etraflarına verecekleri zarara da alamettir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Edip Barışmak

Uzun süren bir ayrılık sonrası kişinin yaşadıklarını yeniden düşünerek ve daha mantıklı bir şekilde yorumlar yaparak adımlar atacağını, bozulan düzenini daha iyi bir hale getirmek için pek çok kişi ile konuşması gerekeceğine işarettir. Duygusal olarak kişinin karşısına çıkan dolandırıcı veya kişiyi menfaatleri uğruna kullanmayı düşünen birinin varlığını da işaret eden rüya, dikkatli olmak gerektiğini ve kişinin uyanık şekilde hareket ederek yeni tanıştığı kişileri daha da yakından tanımasının doğru olacağını işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek ve Ayrılmak

Sevilen kişilerle veya işyeri ile yollarını ayırmak üzere olan rüya sahibinin kararından vazgeçmeden dimdik yürüyeceğini, kendisine ufuklarını genişletecek yeni ortamlar bulmak için uğraşacağını ve sonunda da emeline kavuşacağını bildirir. Boşanma davalarına, velayet sorunlarına da alamet olan rüya, ailesiyle oturan kişilerin kendilerine ev tutacaklarına ya da başka şehre taşınarak bağımsız şekilde yaşayacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle uzun süreli beraberliklerin ardından gelen ayrılmalar ya da boşanmaların kişilerin psikolojileri üzerindeki kötü ve olumsuz etkilerini ortaya koyan bir rüyadır. Kişinin var olan ayrılığa hazır olmadığını ve kendisini alıştırmak için çok büyük mücadeleler verdiğini ancak içinde hala bir umut barındırdığını da bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek ile ilgili yorumlar

Ersin: Merhba rüyamda karşımda 2 tane kiz vardi biri eski sevgilim diğeri kizda 3 kere buluştugum kiz vardi eski sevgilim sevgilisiyle telfonda konuşurken bnde 3 kere bulustugum kiza sarildim bu ruya neye cikar hocam cevaplardan sevinirim

Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019