Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek

Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek, genellikle tersine yorumlanır ve kişinin gerçek hayatta dost kaybedeceğine veya bir yakınından kötülük göreceğine işarettir. Bazı yorumlara göre ise borçların artacağına veya ödeme güçlüğü çekileceğine de işaret eder. Rüyada eski sevgiliyle barışmak geçmişte bırakıldığı sanılan bir sorunun yeniden gündeme gelip rüya sahibinin canını sıkacağına ve üzüntülü günler geçireceğine de yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Yasal bir sorunla karşılaşılacağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına ve evli kişiler için de ailede çıkacak huzursuzluk ve tartışmalara işaret eder. Eski sevgili görmek rüya sahibinin yapacağı hatalardan dolayı zor duruma düşeceğine de delalettir. Rüyada görülen eski sevgili gülümsüyor ise bu durumda sevindirici bir haber alınacağına, asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada Eski Sevgili İle Dolaşmak

Kişinin aile hayatını tehdit eden bir durumla karşı karşıya kalacağına ve aile huzurunu bozacak davranışlar sergileyeceğine yorumlanır. Eski sevgili ile dolaştığını gören kimseler genellikle eşleri ile sorunlar yaşar ya da hayatlarındaki kişi ile ayrılık durumuna gelirler. Kavga ve tartışmaların yoğun olacağı bir döneme girildiğine de işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Kavga Etmek

Evli kişiler için genellikle eşi ile arasında kırgınlıklar varsa düzeleceğine ve eski saadet dolu günlerin geleceğine işaret eder. Rüyasında eski sevgilisi ile tartışan kişiler borçlarından kurtulur ve sıkıntıları sona erer. Huzur ve sakin bir hayatı müjdeler.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle derin bir aşk ve ayrılık acısı çekilen durumlarda görülen rüyalardan biridir. Kişinin bilinçaltında eski sevgilisi ile yeniden barışmak istediğinin ve eski güzel günlere dönmeye çalıştığının ifadesidir. Geçmişe duyulan özlemi ve melankolik bir ruh halini de ifade eder. Rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını gören kimsenin, yaptığı hatalar yüzünden kendisini suçlayan ve affedemeyen biri anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019